Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Vilcins jawa 638-5-00
oilmaster
Tā jau uz Jawa Latgalē būšu ierindā!Smile
 
Vilcins
Tāds arī ir plāns, lai varētu startēt uz Jawa Latgale.
 
Vilcins
content30-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20170710-193352.sized.jpg
Klaņiem gultņi apakšā ar jaukā paskatā.
 
Dalgo
Ādažu ražojums? Rūsa vai kā citādi bojāts?
 
Vilcins
razojums adazu,visur rusa
 
otomars
kaa ar taam risem vai dzilas iedilushas
 
Vilcins
Ar nagu velkot jūt, kad ir
 
Laacis_ar07
Man Ādažu kloķene arī pēc 1000km sāk trokšņot,,pagaidām tikai aukstam.bet ir uz katru apgriezienu troksnis domāt ka magnēts ķerās aiz lasītāja!Angry
Laikam onka savu jau paveicis!
 
otomars
Frown nupat klokjeni prieksh 559 uztaisija.......
 
Vilcins
Pasākums tuvojas, bet man vēl jawai motors uz galda.
Viena vakara izdomāju vajag salikt kopā blokus, saliku, viss kā pēc grāmatas, ar sildīšanu, un bez amuriem.
Savelku blokus, figu negriežas klokene, man acis uz katiem, rokas nolaižas.
Šodien biju garāžā, izjaucu, lai var mēģināt saprast kur problēma, finālā klokene lika, met abas caftas, sajūta tāda kad kāds pa vidu klokenei ķīli būtu iedzinis un izrāvis lauka. Būs jamejgina pēc iespējas ātrāk atrisināt šo problēmu lai var paspēt startēt uz Latgali.
 
gacans
Vilcins rakstīja:

Pasākums tuvojas, bet man vēl jawai motors uz galda.
Viena vakara izdomāju vajag salikt kopā blokus, saliku, viss kā pēc grāmatas, ar sildīšanu, un bez amuriem.
Savelku blokus, figu negriežas klokene, man acis uz katiem, rokas nolaižas.
Šodien biju garāžā, izjaucu, lai var mēģināt saprast kur problēma, finālā klokene lika, met abas caftas, sajūta tāda kad kāds pa vidu klokenei ķīli būtu iedzinis un izrāvis lauka. Būs jamejgina pēc iespējas ātrāk atrisināt šo problēmu lai var paspēt startēt uz Latgali.
Ko Jūs ar tām kloķenēm darat !!!! Frown
 
Vilcins
Neko saņēmu pēc remonta, un apgajos ka ar tiko dzimušu zidaini.
 
gacans
Vilcins rakstīja:

Neko saņēmu pēc remonta, un apgajos ka ar tiko dzimušu zidaini.
kas remontēja ,ja var zināt ???
 
Vilcins
Pagaidām nekādu negāciju vai reklamaciju par meistara darbu neveiksu, tiks aizvesta sovakar klokene, noskaidrots cēlonis, un cerams problēma tiks atrisināta.
https://youtu.be/KFNgWhigXoM
 
gacans
Vilcins rakstīja:

Pagaidām nekādu negāciju vai reklamaciju par meistara darbu neveiksu, tiks aizvesta sovakar klokene, noskaidrots cēlonis, un cerams problēma tiks atrisināta.
https://youtu.be/KFNgWhigXoM
Nebija jau jautajums ,kas lika tapēc lai ko pārmestu,neklūdās tik tas kas, neko nedara ,ja vina ir sapresēta izmantojot mūsdienu metodi,ieliekot vaigus centros ,tad tāda jau ir redzēta ,sapresējot,saku pārbaudam centrējumu,meistars,tur nav ko baudit vis būs skaisti ,nu pierunāju ,ielikām virpā,skats bija draumīgs,uz aci vismaz 2 desmitdaļas,ar veco metodi centrejot ganjau ka varēja saprāta robežās izvikt,tāka modernā metode jawas kloķenei ne vienmer nostrādā ,jo izskatās ka capas ar tikušas mainītas,capas iepresēja,cik viņas precīzi tai vaigā iepresējās vai pārbaudija ,iemeta stanokā un vaigus sapirda kopā,gatavs.....Lūk rezultāts....
 
Vilcins
Tika mainīts pilnīgi viss, palika tikai vaigi.
 
Vilcins
Liels paldies Georgam kurš operatīvi un kārtīgi ir partaisijis, parpresejis no divām klokenem vienu, jo tā kura bij iepriekš sapreseta, un nometajusies pie Rīgas meistara vesalu mēnesi, vairs nekam nebij derīga, ārējo vaigu capftas bij šķībi iepresetas, līdz ar to vaigi luznos.

https://youtu.be/VPt4mMZG6OU
 
Dalgo
Man prieks par Tevi? Grin
Šis laikam izdomājis jaunu centrēšanas metodi, likt pulksteņus uz gultņiem, kas ir ļoti tuvu vaigam un nekad neko daudz nerādīs, bet ja uzliktu uz asu galiem tad tam būtu vismaz kaut kāda jēga, bet tas protams meisteram ir pašsaprotami..
Interesanti zināt vai arī kloķenei atrodoties šai "stendā" notiek arī pats centrēšanas proces, piem., klapēšana pa vaigiem vai kas tamlīdzīgs!
 
otomars
Georgs pats necentree.tikai presee
content30-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/A-78-.sized.jpg
Labojis otomars uz 11-09-2017 11:16
 
Vilcins
Ta ari bij kad centreja virpotājs.
 
Iet uz forumu: