Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
melni vizuļi
andris-777
aukstam dzinējam tuksgaitā dažreiz bišķiņ bija skaņa, bet pēc tam pazūd. Karsts tukšgaitā vispār klusi.
 
Kaarlis
Spriežot pēc publicētajiem izmēriem jau sākotnēji tur viss bijis galīgi garām. Tādam dzinējam ir jāgrab kā naglu kastei. Pirksta ķīlis, virzuļu- cilindru izmēri un pārējās pazīmes liek domāt par totālu amatierismu. Netērē lieki laiku un naudu, labāk iedod šos darbus kādam kas no tā kaut ko saprot. Ja vien nav nolūks pašam iziet visu skolu no a līdz z.
 
andris-777
kas par skaņu?

video YouTube Video




vai nav gadijumā klanis?
Labojis andris-777 uz 24-08-2016 14:26
 
morgans
Jā...man ar šādu skaņu beidzās klanis.Angry
 
andris-777
morgans rakstīja:

Jā...man ar šādu skaņu beidzās klanis.Angry




cik ilgi nokalpoja ar tādu skaņu
 
morgans
Skaņa izteiktāk parādijas jau pagajušo gadu uz rudens pusi.....nu neko daudz nekalpoja.
 
Laacis_ar07
Tādu skaņu pazīstam,man zaļajam tagad auksts apmēram tā strādā,bet man tur iekšā ir pusotru desmitdaļa starpība starp virzuli un cilindru. Tādi tur bij 22t.km pabraukti cilindri.
apakšu,klaņus, gultņus,ķede un adatiņas ar pirkstiem visu saliku jaunu un atbilstošu.Apgriezienos rūc patīkami,tukšgaitā zinu ka tie skan virzuļi un gredzeni pa lūkām,,rezerves cilindri jau atdoti slīpēt Igaunijā pie Ligurs motors.
 
gacans
Laacis_ar07 rakstīja:

Tādu skaņu pazīstam,man zaļajam tagad auksts apmēram tā strādā,bet man tur iekšā ir pusotru desmitdaļa starpība starp virzuli un cilindru. Tādi tur bij 22t.km pabraukti cilindri.
apakšu,klaņus, gultņus,ķede un adatiņas ar pirkstiem visu saliku jaunu un atbilstošu.Apgriezienos rūc patīkami,tukšgaitā zinu ka tie skan virzuļi un gredzeni pa lūkām,,rezerves cilindri jau atdoti slīpēt Igaunijā pie Ligurs motors.
Lūdzu Lāci par to Ligurs motors sīkāk ???? Kas tur labāks vai kā ???
 
Kaarlis
Nu bļin aktieri, kad es piedāvāju kvalitatīvi un pareizi slīpētus cilindrus atbilstoši individuālam virzuļa izmēram sasniedzamā attālumā tad jāmeklē h* viņ zin kur elles malā Grin Ļoti bieži man pat ir uz apmaiņu gan cilindri gan kloķenes, tikai retais laikam to zin. Ar adekvātu garantiju. Ne tā kā Vlaģimirecā- Pienāc pēc gada! Grin.
Ir iespēja pārpresēt čaulas, sakoriģēt lūkas un sadarīt vēl nez ko.... Tāpat stikla lodītes, plakņu slīpēšanas un elementāra frēzēšana. Alumīnija metināšana arī citi metāli ar tig un argonu. Un daudazas citas lietas rāmju ģeometriju un riteņu spieķošanu ieskaitot.
 
andris-777
vakar bišku pabraukājos, itkā pazuda, pēc tam (tukšgaitā) dažreiz izlien.
 
Laacis_ar07
Kaarlis rakstīja:

Nu bļin aktieri, kad es piedāvāju kvalitatīvi un pareizi slīpētus cilindrus atbilstoši individuālam virzuļa izmēram sasniedzamā attālumā tad jāmeklē h* viņ zin kur elles malā Grin Ļoti bieži man pat ir uz apmaiņu gan cilindri gan kloķenes, tikai retais laikam to zin. Ar adekvātu garantiju. Ne tā kā Vlaģimirecā- Pienāc pēc gada! Grin.
Ir iespēja pārpresēt čaulas, sakoriģēt lūkas un sadarīt vēl nez ko.... Tāpat stikla lodītes, plakņu slīpēšanas un elementāra frēzēšana. Alumīnija metināšana arī citi metāli ar tig un argonu. Un daudazas citas lietas rāmju ģeometriju un riteņu spieķošanu ieskaitot.

Kārli te ir cits jautājums.Saprotam ka Tev ir izņemot darbu arī vasara jāredz,ģimene un citādi jādzīvo,jo sekojot forumam redzu cik esi noslogots.Ja var labprāt aizgādātu Tev saskrūvētu tukšu dzinēju nostrūklot ar lodēm!
 
Laacis_ar07
gacans rakstīja:

Laacis_ar07 rakstīja:

Tādu skaņu pazīstam,man zaļajam tagad auksts apmēram tā strādā,bet man tur iekšā ir pusotru desmitdaļa starpība starp virzuli un cilindru. Tādi tur bij 22t.km pabraukti cilindri.
apakšu,klaņus, gultņus,ķede un adatiņas ar pirkstiem visu saliku jaunu un atbilstošu.Apgriezienos rūc patīkami,tukšgaitā zinu ka tie skan virzuļi un gredzeni pa lūkām,,rezerves cilindri jau atdoti slīpēt Igaunijā pie Ligurs motors.
Lūdzu Lāci par to Ligurs motors sīkāk ???? Kas tur labāks vai kā ???

Man tur ir cita rakstura darīšanas,jaudas stends vaz modeļiem,tā kā viņam ir jauns slīpēšanas agregāts un poņa,pa ceļam aizvedu kādu stobru izslīpēt.Izmēros iekļaujas precīzi cik paprasīsi tik būs.pakalpojums maksā70euro.Wink
 
andrys

Kārli te ir cits jautājums.Saprotam ka Tev ir izņemot darbu arī vasara jāredz,ģimene un citādi jādzīvo,jo sekojot forumam redzu cik esi noslogots.Ja var labprāt aizgādātu Tev saskrūvētu tukšu dzinēju nostrūklot ar lodēm!

Lāčuk, par šo Tev cepums,+1 Wink
 
Iet uz forumu: