Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Tehniskā apskate
Guntis
augsta līmeņa /ranga spečuki ,matj ...ihhhh
 
Laacis_ar07
Guntis rakstīja:

augsta līmeņa /ranga spečuki ,matj ...ihhhh

Man pēdējo reizi gan trāpijās apskates meistars kautkāds mūsējais!!!
Tā kā mūsu kluba iženieris Kārlis! visā kompetents.Apskati izgāju,,bet nakļeiku cepot deva nelielus bet patiesus aizrādijumus!Wink
 
andrys
Laacis_ar07 rakstīja:

Guntis rakstīja:

augsta līmeņa /ranga spečuki ,matj ...ihhhh

Man pēdējo reizi gan trāpijās apskates meistars kautkāds mūsējais!!!
Tā kā mūsu kluba iženieris Kārlis! visā kompetents.Apskati izgāju,,bet nakļeiku cepot deva nelielus bet patiesus aizrādijumus!Wink

Pilnīgi pareizi! Nav visi apskatnieki pār vienu kārti metami. Tāpat kā mēs paši...
 
aivarsz
Šodien Motormuzejā nokārtots atkārtotais VS statuss un izieta Tehniskā skate.

Pirmais punkts man aizņēma 15- 20 minūtes, kamēr viss tika safočēts un sarakstīti papīri. Pasākums maksāja 5 Eur ar astīti.

Skate šodien man izvērtās ~ 2 stundu garumā- 60 numuriņi man priekšā, pie 7. vārtiem močiem jāstāv pagarā automašīnu rindā. Maksa par pasākumu gan sirdi sildoša- 18.50 Eur.

Bez neviena aizrādījuma, jauns džekiņš patrāpījās. Dikti cītīgi visādus mezglus izraustījās. Iekurbulēt ocīti gan palūdza, bet citādi, ļoti laipna apkalpošana.

Satikts arī Edmunds, tiesa, ar citas markas motociklu.
 
Rich
Ar tādām eļļas rezrvju mucām es gan skati nelaistuGrinGrinGrin
Apsveicu - Aivar lai labi ripo!!!
 
Kaarlis
Arī es šodien izstāvēju tur rindu ar 2 jawām. Brīnums kā nesatikāmies.
 
Laacis_ar07
[quote]Kaarlis rakstīja:

Arī es šodien izstāvēju tur rindu ar 2 jawām. Brīnums kā nesatikāmies.[/quote
 
Laacis_ar07
Laacis_ar07 rakstīja:

[quote]Kaarlis rakstīja:

Arī es šodien izstāvēju tur rindu ar 2 jawām. Brīnums kā nesatikāmies.[/quote

Laukos ir arī savas priekšrocības,,svaigāks gaiss,un apskate bez rindasGrin
 
aivarsz
Rīga ir mazpilsēta. Par Kārli ar veco jafeli ar blaķeni, kā arī Co sen jau zināms arī Carnikavas pagastā. Netikāmies, jo es biju mazliet vēlāk. Galvenais, ka dažādiem Jawa mo Rīgā skate ir šodien izieta. Rich varu nomierināt. Sakarā ar VS, šodien braucu ar tiešām gandrīz autentisku un nesašķūnētu mopēdu, visu lieko demontējot. Par ķehasmotra džekiņu, lai arī gados dikti jaunu: šamējais pēc izbrauciena man saka: jums ir dikti labas bremzes. Es šamam- Jawai jau īsti bremžu nav. Manējai- plus mīnus, kā citām. Šamējais tik nogroza galvu un saka, ka riktīgi ir. Nu labi, es zinu, ka man šķiet, ka nav. Sekojoši, jauneklis bija pēdējā laikā iztestējis k-ko kam vispār nav?
 
aivarsz
P.S. tikko atcerējos jau daudzgadīgo teiku, kad jaunu TA džeku aptaujāju skates laikā: " tu ar blaķeni esi braucis?" Atbilde: "Neee". Es šamam saku, netaisi pa strauju testa braucienu pa pulksteni, uzrausi sev to blaķi virsū. Darbojās. Visus pēdējos gadus testa laukumā blaķenes laiž pa kreisi.
 
Kaarlis
es arī nobrīdināju ka vecenei tas enkurs ir trakoti vieglsGrin
bet iekurbulēt tā arī nav iemācijušies.
 
andris-777
Kaarlis rakstīja:


bet iekurbulēt tā arī nav iemācijušies.



jāņem tos džekus apmācīt kā iekurbulēt jawiņu Grin citādi tā visu dzīvi "atslēgas" tikai pados Grin
 
Spark
Vai tikai nav tā, ka inspektoram pašam jāspēj iedarbināt agregāts? Auto taču startē paši, pirms uzbraukšanas uz bremžu stenda.
 
UgunsX
Laacis_ar07 rakstīja:

Laukos ir arī savas priekšrocības,,svaigāks gaiss,un apskate bez rindasGrin


Kā uz to skatās, es pagājšgad Valmierā gāju skati Suzukam, rindas nebija, bet tāpat dabūju gaidīt kādas 30 - 40 min kamēr atnāks kāds, kurš var moci pārbaudīt Grin
 
Laacis_ar07
UgunsX rakstīja:

Laacis_ar07 rakstīja:

Laukos ir arī savas priekšrocības,,svaigāks gaiss,un apskate bez rindasGrin


Kā uz to skatās, es pagājšgad Valmierā gāju skati Suzukam, rindas nebija, bet tāpat dabūju gaidīt kādas 30 - 40 min kamēr atnāks kāds, kurš var moci pārbaudīt Grin

Valmiera jau nav nekāda "derevņa"AngryGrin
 
PinkuJanis
Šodien tehniskā izieta Rīgā. Kopējais laiks no numuriņa pie kases līdz TA uzlīmei- 50 min. Otrdiena pēc definīcijas ir labāka par pirmdienu, arī CSDD...Rezultāts -pa "0". Citējot inspektoru: "Bremzes ļoti labas! Vakar arī viens tāds bija!" Tas bija domāts AivarsZ... Pēc 2 gadiem varam taisīt mazo kopbraucienu: "Ar JAWA uz Tehnisko apskati"....
 
KarlisV
Drīz viņiem būs iespēja izbraukt ar ļoti sūdīgām bremzēm. Kaut kā neizdodas man viņas uztaisīt labas.
 
aivarsz
Labs komentārs, Kārli. Ir jau mums te forumā spečuki, kas tiešām uztaisa tās bremzes pa smalko. Virpojot virsmas, salāgojot pareizos frikcijas materiālus etc. Es neesmu to skaitā. Bik gramatiski pareizi mēģināju saregulēt tos 3 ratus, un viss. Smile Vienalga, uzskatu, ka braucot ar Jawīti, distance ir jāievēro.

Ar Pinķu Jāni, ja atcerēsimies, tiešām, pēc pāris gadiem to skati varētu iet kopā. Un ne tikai. Ar visiem, kas šogad apskati veica ap tiem svētkiem, kad vieni okupanti ņēma uzvaru pār citiem okupantiem, radot sekas, no kurām, līdz šim, liela daļa Eiropas vēl arvien, nav atguvusies.

Tātad- 2019. gadā, runājam laiku 9. maijā, kad Antenas ielā tiekas +- visas Jawas, kam aptuveni šajā datumā jāiet skate.
Lai ir riktīgs šovs Rīgas CSDD foršajiem onkulīšiem, jo tādi tie tiešām, vairumā gadījumu, ir. Un mums arī lai mazliet ir šoviņš.

Pēc tam- Jawu parāde gar pieminekli "Uzvarētājiem", savulaik tautā sauktu par "impotenta sapni". Nosmacēsim to iereibušo "uzvarētāju" klaigātāju pūli no rajončikiem, ar kārtīgu 2T smaķeli. Uz skati tik brauciet ar patukšām bākām. Pirms šova atlikušo bendžu nolejam. Sarūpēšu MS20, vai ko vēl indīgāku, tikai jāpakonsultējas ar jau apzinātajiem, īpaši smirdīgo un dūmaino Jawu īpašniekiem, ko šie lieto pie bendžas. Pirms parādes pie pieminekļa, tur pat Dinazā uzpilde, proporcijas 1:15, max 1:20, un aiziet! Lai ir šovs. Pēc tam, skalojam bākas, uzpilde pa jaunam, un braucam uz kopīgu pasēdēšanu k-kur. Raz prazdņik, tak prazdņik. Man, diemžēl, skate jāiet mazliet agrāk, bet, tādam pasākumam par godu, izņemšu vienas dienas atļauju piedalīties satiksmē, lai datums ir pareizais.

Un, iespējams, ja kluba biedri lems, moš šitamējo domu var likt ikgadējā Jawaklubs pasākumu sarakstā? Smile
 
Juris2
aivarsz rakstīja:

Labs komentārs, Kārli. Ir jau mums te forumā spečuki, kas tiešām uztaisa tās bremzes pa smalko. Virpojot virsmas, salāgojot pareizos frikcijas materiālus etc. Es neesmu to skaitā. Bik gramatiski pareizi mēģināju saregulēt tos 3 ratus, un viss. Smile Vienalga, uzskatu, ka braucot ar Jawīti, distance ir jāievēro.

Ar Pinķu Jāni, ja atcerēsimies, tiešām, pēc pāris gadiem to skati varētu iet kopā. Un ne tikai. Ar visiem, kas šogad apskati veica ap tiem svētkiem, kad vieni okupanti ņēma uzvaru pār citiem okupantiem, radot sekas, no kurām, līdz šim, liela daļa Eiropas vēl arvien, nav atguvusies.

Tātad- 2019. gadā, runājam laiku 9. maijā, kad Antenas ielā tiekas +- visas Jawas, kam aptuveni šajā datumā jāiet skate.
Lai ir riktīgs šovs Rīgas CSDD foršajiem onkulīšiem, jo tādi tie tiešām, vairumā gadījumu, ir. Un mums arī lai mazliet ir šoviņš.

Pēc tam- Jawu parāde gar pieminekli "Uzvarētājiem", savulaik tautā sauktu par "impotenta sapni". Nosmacēsim to iereibušo "uzvarētāju" klaigātāju pūli no rajončikiem, ar kārtīgu 2T smaķeli. Uz skati tik brauciet ar patukšām bākām. Pirms šova atlikušo bendžu nolejam. Sarūpēšu MS20, vai ko vēl indīgāku, tikai jāpakonsultējas ar jau apzinātajiem, īpaši smirdīgo un dūmaino Jawu īpašniekiem, ko šie lieto pie bendžas. Pirms parādes pie pieminekļa, tur pat Dinazā uzpilde, proporcijas 1:15, max 1:20, un aiziet! Lai ir šovs. Pēc tam, skalojam bākas, uzpilde pa jaunam, un braucam uz kopīgu pasēdēšanu k-kur. Raz prazdņik, tak prazdņik. Man, diemžēl, skate jāiet mazliet agrāk, bet, tādam pasākumam par godu, izņemšu vienas dienas atļauju piedalīties satiksmē, lai datums ir pareizais.

Un, iespējams, ja kluba biedri lems, moš šitamējo domu var likt ikgadējā Jawaklubs pasākumu sarakstā? Smile


Laba ideja Wink , tik nedzīvoju Rīgā vai tās tuvumā!
 
Rich
Aivar, dēļ tik labas idejas, es esmu gatavs skati iet Rīgā nevis Siguldā.
Ja godīgi, tad mani vecāki un vecvecāki cieta tieši no šiem okupantiem.
 
Iet uz forumu: