Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
250cm3 vecās jawa motora remonts un uzlabošana
otomars
liekas puules mainiit polaritaati Grin led driveris nestraadaa stabili uz 6v
generaators nerazho stabilus 6v....
 
Laacis_ar07
Pastāstīšu kā es pārmagnetizēju!Grin Saliku 559 un aiz pieraduma pieliku plusu pie vada! Kad iedarbināju baigi dzirksteļoja regulatora kontakts,,nu es domāju ka kontakts nosūbējis un neslāpējot starp kontaktiem iebāzu skrūvgriezni,,patīriju,,tad ar varēm piespiedu vienu pie otra,kontaktus,,un dzirksteļošana pārstāja,,es likos mierā,jo lādēšana bija,lampa dzisa,,tā arī pirmos km nobraucu.Kad atčohnijos ka nepareizi,,saliku kā vajag,,atkal viss dzirksteļoja,,es jau zināju kas jādara,,saspiedu uz mirkli releja kontaktus un aizgāja atkal viss līdz šaj dienai!Grin Tagad jautājums spečukiem elektrībā,,kas tas bija?Frown
 
Guntis
+- magnētam saujauci vietām nu i brīnies. Jaunam rotoram tas nebūtu izteikti,nebūtu vēl uzmagnetizēts.

oto,kāpēc LED vajag ??? stabilus 6V ? ja tam ir po no 6-85V ?
 
gacans
Laacis_ar07 rakstīja:

Pastāstīšu kā es pārmagnetizēju!Grin Saliku 559 un aiz pieraduma pieliku plusu pie vada! Kad iedarbināju baigi dzirksteļoja regulatora kontakts,,nu es domāju ka kontakts nosūbējis un neslāpējot starp kontaktiem iebāzu skrūvgriezni,,patīriju,,tad ar varēm piespiedu vienu pie otra,kontaktus,,un dzirksteļošana pārstāja,,es likos mierā,jo lādēšana bija,lampa dzisa,,tā arī pirmos km nobraucu.Kad atčohnijos ka nepareizi,,saliku kā vajag,,atkal viss dzirksteļoja,,es jau zināju kas jādara,,saspiedu uz mirkli releja kontaktus un aizgāja atkal viss līdz šaj dienai!Grin Tagad jautājums spečukiem elektrībā,,kas tas bija?Frown
Lieta ir tāda ,ka Jawas ģenerators ierosinās no sakuma ar paliekošo magnētismu ,ar tādu kāds palicis pēc apstādīnāšanas,kad uzliki nepareizi klemmes aķim,un ar varēm saspiedi strāvas releju enkurs nomagnitizējas preteji ,uguņi pa gaisu un ok ,tā ir tā pārmagnitizēšana,bet pareizi, es uzskatu, ka ir samainīt vadus ,nu kaut kā tā...Pateicoties paliekošajam magnētismam,veco Jawu varēja iestumt,ja nosēdies akumulators, pirms stumšanas ,ar atslēgas pārslēgšanu apejot strāvas releja kontaktu....
 
Iet uz forumu: