Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
SALVO stikls
Guntis
Pēc -oilmaster -ieteikuma izveidoju šo sadaļu.
stiprinājums apakšā:
content21-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/vjatka-elektron/08062012592.jpg

augšā:

content21-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/vjatka-elektron/08062012593.jpg

stikla caurumā ir oriģināli ! gumijas -buksīte-(no gumijas šļaukas)

content21-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/vjatka-elektron/08062012596.jpg

parocīgi sanāca stiklu ar savilcējiem pievilkt pie spoguļu kātiem,un ir izurbts caurums,lai tiek klāt luktura skrūvei:

content21-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/vjatka-elektron/08062012597.jpg
 
zxz
Ļoti smuki gan es gan ieteiktu starp kronšteiniem uz stūres un starp plastmasa kronšteiniem un dakšu uzlīmēt divpusejo paralonīgo skoču tad tie plastmasa savilcēji labāk piegulēs un it sevišķi pie stūres slīdot nemainīs savas pozīcijas.
 
Guntis
zxz ieteikumu lūgtum ņemt vērā,ja neatsien pie spoguļiem,stikls dikti kratās(neatsiets).
un tad vēlams augšējā stiprinājuma kronšteinu ,kas ap stūri uzreiz likt no METĀLA.
plastmasas tur ilgi neturēs... noļurkāsies un salūzīs.
 
zxz
Jā par augšējiem stiprinajumiem pie stūres taisnīma man viens komplekts jau ir saplīsis, ja nu kāds tasiīs no metāla
es labprāt pasūtītu vienu koplektiņu par noteiktu samaksu.
Bet man īpašī stikls nekratās vienīgi lielakā vejā a varbūt vienkārši esmu pieradis.
 
Guntis
Hmmm,braucot pa bedrēm/iebraucot bedrē kratījās ne pa jokam.
Man likās ka pat gandrīz sitās pa luktura hroma aploci(likās,ka gandrīz sitas).
Atsienot ...viss pazuda,miers klusums,negrab.

P.S. neesmu -gonščiks- Smile
 
oilmaster
Paldies!
Man arī priekšā šī procedūra. Vienīgi jāriktē tiek kronšteini no dzelzs.
 
zxz
Uzliku uz stūres metāla kronšteinus tagad super turās kārtīgi nekratās pat lielākā pretvējā.
 
oilmaster
Vai kāds šādu stiklu, materiālu ir mēģinājis uzpulēt?
Izpulēt švīkas?
 
Guntis
Nekādu problēmu.
Pasta -goi- un uz priekšu,da jebko var uzpulēt.
GALVENAIS ir stiklu NEUZKARSĒT.
 
aivarsz
Galvenais! ir neuzkarsēt, citādi d....ā darbs un materiāls. Ir jau īstenībā superlīdzekļi plastmasas virsmu nenormāli foršai uzpulēšanai. Šobrīd tikai, cik zinu, Latvijā nav nopērkami. Par Salvo stiklu- ja kādam vajag, esmu pieņēmis lēmumu, ka par mazu, bet taisnīgu samaksu, esmu gatavs šķirties no diezgan laba ~1980. gada izstrādājuma, ar visiem metāla kronšteiniem priekš 634. modeļa. Man aizņem vietu jau tā mazajā garāžā.
 
oilmaster
Pērku Salvo stikla metāla kātus. Divus garos, divus īsos. Pašam bija, izdalīju, tagad vajag.
pm vai 26363340
 
aivarsz
Iespējams, ka man vēl ir. Bet šobrīd nezinu, kad aizkulšos līdz Carnikavas garāžai. Izmetis ārā točna neesmu. Tikai labi nolicis. Es tak tev savulaik stiklu atdevu bez kronšteiniem, ja pareizi atceros.
 
Juris2
Varbūt kāds var ievietot bildes ar šāda content32-foto.inbox.lv/albums/y/youth2/25-10-2015/DSC-0583.sized.jpg stikla stiprinājumiem vai pārdot šādus stiprinājumus vakar tika iegādāts bet bez stiprinājumiem...
 
AigarsZ
pic2.fotki.lv/photos2/7/W0004349/000434817/000043481681_%23_3_%23_aicis.jpg
pic2.fotki.lv/photos2/7/W0004349/000434817/000043481678_%23_3_%23_aicis.jpg
pic2.fotki.lv/photos2/7/W0004349/000434817/000043481680_%23_3_%23_aicis.jpg
 
Juris2
jā... Paldies! Varbūt kāds var arī ielikt bildes ar so stiklu uz 634 ?
 
AigarsZ
nu stop. uzsit googlē , intreses pēc pameklēju...i 10min nevajadzēja...tas jau izskatas pēc ta, ka lai visu ieliek mutē un vēl tavā vietā sakošļā??
 
Guntis
AigarsZ rakstīja:

nu stop. uzsit googlē , intreses pēc pameklēju...i 10min nevajadzēja...tas jau izskatas pēc ta, ka lai visu ieliek mutē un vēl tavā vietā sakošļā??


+100,un ja padomā,kas 634 ir savādāk ??? 1:1 ar oriģinālajiem stiprinājumiem.

P.S. Nevaig lamāties,cilvēks grib parunāties. Pareizi dara,savādāk te ziemā kā -kapsētā- Grin
 
Juris2
AigarsZ rakstīja:

nu stop. uzsit googlē , intreses pēc pameklēju...i 10min nevajadzēja...tas jau izskatas pēc ta, ka lai visu ieliek mutē un vēl tavā vietā sakošļā??


Labi , labi , tā jau ari bija - ierakstiju googlē un viss tapa skaidrs.. Grin
 
Juris2
Salvo kkā ir uzstādīts-sagraizīts utt , uz krūtīm vējš protams nav , bet galvu kaut kā nepatīkami purina , šķiet ir liela pretestiba (ātri "dzēšās"Wink Tie salvo priekš Jawām laikam ir dažādi Grin
 
Guntis
Ne velti es savu -salvo- kā uzliku tā noņēmu un pārdevu tālāk,man nepatika.
 
Iet uz forumu: