Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Virzuļu,pirkstu,klaņu nianses
elf
Jancic rakstīja:

Vakar pēc pārrunām ar Kārli izspriedām, ka situāciju varētu labot izvirpojot alumīnija vai bronzas korķi (par materiālu vēl jāpaspriež kurš būtu labāks), to izvirpot tādu lai ar uzspīli tik var iedabūt iekšā+vēl gultņu līmi drošībai. Pēc tam arī sanāk materiāls ko paņemt nost (paurbjot) svarošanai.

Bet no pieredzes. Manai 634 jawai arī stāv virsū virzuļi ar cauro vidu, nobraucu visu pagājušo vasaru - motors darbojas lieliski, jaudas zudumus nejūtu, degvielas patēriņš arī nav neko audzis.
Domāju, ka neesmu vienīgais kuram uzstādīti šie pirksti, vai ir jēga iespringt šai jautājumā?


Ja pirksta urbumā presējam korķi......nu tad tas sanāk kas pistole bez drošinātāja.....janu izlien ārā....!
Es darītu tā...novirpotu vai noslītētu no pirksta gala kādus 2mm ...izvirpotu dibpakāpju korķi.Nu pēc iekšējā pirksta diametra un pēc ārējā diametra....ja nu izdomā līst ārā tad atmetās pret sprostgredzenu.
No alumīnija tākā riskanti...ja nu sprostgredzens noēd kantīti un izkrīt ārā...no tērauda gan droši!
-----ne
 
AldisK
Kā jau rakstītju, braucot bez probķa nekādu jūtamu jaudas zudumu nejutu. Tāpēc ja nevar dabūt slēgtos pirkstus vai ir vērts taisīt "ķīmijas" kuras var pēc tam nevajadzīgi atkosties. Šogad jawa veikalā gada sākumā nopirku 16mm slēgtos pirkstus.
 
Kaarlis
Var darīt arī kā Elf saka, taču arī iekšā presējams korķis atmestos pret sprostu. Un alumīnijs plešas vairāk par tēraudu- nez vai sadomātu līst ārā.
Bet tam visam nav jēgas ja iespējams dabūt slēgtus pirkstus.
 
elf
Hmm....nekad nelieku sprostus ar ausīm...vienmēr tās tiek amputētas.Lai sprostu varētu izņemt ar apaļo adatvīlīti ir jāievīlē rieviņa ...lai ar asu priekšmetu tiktu zem sprostgredzena...
-----ne
 
Kaarlis
Kāda x-a pēc tā jādara? Pareizi ielikts un stingrs sprosts nekad nav ārā lidojis. Ja liek ar izliekumu uz āru tad risks ar peldošu pirkstu noslīpēt ausis arī praktiski nav. Kāda filozofija?
 
elf
Redzētas tik daudzas šaizes ar ausainajiem spostiem ,ka roka neceļas tādus likt...
-----ne
 
Dalgo
Dalgo rakstīja:

Vai kāds ir svēris 638 vecos, orģinālos un jaunos, šodien nopērkamos virzuļus? Vai gadījumā nav ievērojama atšķirība?
m?
 
Kaarlis
Nav ko nosvērt. Manā rīcībā šobrīd ir tikai dažādu remontu un grupu virzuļi...
 
aivarsz
Šodien nejauši arhīvos atradu vienu bildi. Personas kods ir tāds, ka varbūt aizmāršibas vadīts esmu jau šajā forumā publicējis. Bet baigi paķer.

Ipašajiem gardēžiem.Ir iespēja uzsūtīt arī savai mīļajai Jawītei šādus izstrādājumus no augstākā plauktiņa. Kalti virzulīši, perfekts izsvarojums. Top izstrādājums lielajā sportā. Bet, protams, maksā vairāk, kā vidējā 638. Jawiņa ss reklāmā ar dokumentiem. Smile
izhplanetasportvirzulis.jpg
 
elf
aivarsz rakstīja:

Šodien nejauši arhīvos atradu vienu bildi. Personas kods ir tāds, ka varbūt aizmāršibas vadīts esmu jau šajā forumā publicējis. Bet baigi paķer.

Ipašajiem gardēžiem.Ir iespēja uzsūtīt arī savai mīļajai Jawītei šādus izstrādājumus no augstākā plauktiņa. Kalti virzulīši, perfekts izsvarojums. Top izstrādājums lielajā sportā. Bet, protams, maksā vairāk, kā vidējā 638. Jawiņa ss reklāmā ar dokumentiem. Smile


Hi....tas tač mans Iž Sport pasūtītais virzulis ....Gintam no Kuldīgas..
Spec pasūtījums pēc parauga +rezerves gredzeni,pirksta sprostgredzeni 253Ls....
-----ne
 
Dugass
Varbūt ne īsti pareizā vieta, bet neko tuvāku neatradu.
Intereses dzīts, gribēju palūkoties, kas lācītim vēderā. Noņēmu galvu, cilindru. Aplūkoju, apmierināju ziņkāri.
Nepietika.
Noņēmu virzuli. A tur klanī ir "vaļējs" adatgultnis.
Jautājums - kā salikt to visu atpakaļ? Ok, adatas turās vietā uz dzimtās smazkas, bet viņām katrā pusē ir gredzens, kurš nekur neturas un ir jāuzbāž uz pirksta procesa laikā. Pie tam pirksts tak nelien iekšā brīvi, vajag paklauvēt. A pie pirmā klauvējiena adatas sabirst, gravitācijas spēka ietekmē. Smile
Paldies augstiem spēkiem, ka apgūt zināšanas nolēmu, nevis uz savas ejošās jawas, bet uz kaut kur sadabūta pusizjaukta rezerves motora. Smile Bet problēma paliek aktuāla.
Esmu dzirdējis par kaut kādiem kartona "ieliktnīšiem", kas notur tās adatas vietā.
Vot tikai šeit nekur neko nemanīju, ka kādam tādas adatas ap pirkstu vispār būtu!?
Tencinu jau iepriekš! Smile
 
palsmanietis
salikt vieta visu loti vienkarsi-vajag sameklet vai izvirpot "paligu"pirksta resnuma-0.1mm un garums lai ietbrivi starp virzula vaigiem.saliec visas adatas ,gredzentinus vieta un ar virzula pirkstu uzmanigi izstumsi paligu ara no klana.Grin
 
Kaarlis
Var izmantot metāla caurulītes vai pat koka tapiņas fragmentu, liec lietā izdomu un uz priekšu. Kamēr nebija īstā instrumenta, saliku pat ar kases čeka rullīša plastmasas vidiņa palīdzību.Grin
 
Dugass
[
Piedod, cienītais! Esmu jaucis līdz apnikumam deltas motorus, slīpējis lūkas utt, kad man bija 13 gadi. Kad man bija 11 gadi, pats no pirmās līdz pēdējais skrūvei saliku mini mokiku, ko bračka pa detaļai no "zvaigznes" iznesa. Kad man bija 15 gadi, jaucu un aktīvi piedalījos žiguļa motora kapitalkas taisīšanā.
Ne vienam ne otram nekādas adatas tam pirkstam apkārt nebija.
Šobrīd man ir 33. Tātad 18 gadus nevienus motorus neesmu jaucis. Ierūsējušas zināšanas.
Par youtubi - nu neesmu es no šīs paaudzes. Nespēju es pierast, ka tagad visu par visu var atrast youtubee. Izrakāju savas grāmatas, bet youtubē man neienāca prātā pačolēt! Sad
Nevienā brīdī neapgalvoju, ka kaut ko tur nevar salikt. Vnk palūdzu padomu, kā to darīt.
Tagad man ir skaidrs. Punkts.
Nevajag pielietot personiskus apvainojumus.
Labojis AldisK uz 08-04-2013 22:26
 
morgans
...nu ''Dugass'' neviens jau Tevi šeit personīgi neapvaino...neņem pie sirds. Cepuri nost Tavai pieredzei motoru jaukšanā.Man tādas nav. Es ar tikai mācos un jaucot motorīti šīs nepaklausīgās adatas sabira tur kur tām nevajadzēja sabirt.Youtubē tiešām daudz ko var redzēt Smile un kā teica kautkāds onkuls volodja...macīties,mācīties un.....Wink
 
Guntis
Mēģināsu laboties Grin bet uz tik..prastām lietām... Grin
Vainīgs,labošos... varbūt Grin

NEBIJA nekā personīga Grin ja tik DAUDz ir jaucis,tad jau nu... Smile

Veiksmi !
 
morgans
Dugass..redz kur var drusku pasmelties gudrību. YouTube Video
 
Dugass
Guntis rakstīja:

Mēģināsu laboties Grin bet uz tik..prastām lietām... Grin
Vainīgs,labošos... varbūt Grin

NEBIJA nekā personīga Grin ja tik DAUDz ir jaucis,tad jau nu... Smile

Veiksmi !


Labi, labi. Ne nu sabēdājos, ne kā.
Ir jaukts dikti daudz un dikti, bet .... sen.
Un labi apzinos savu lielāko bēdu - nu nekādi nevaru pierast vispirms visu meklēt youtubee. Smile
Mans sīkais nevienu spēli pat nesāk spēlēt, pirms nepačolē tur, kā to darīt. A es tā arī nevaru pie tā piešauties. Grin
Viss gludi! Visi mācāmies un prasam, kur varam!
Pīīs!
 
Guntis
Ja godīgi arī manā kontā ir ! ar pirksta adatu sasists virzulis,un sabungāta galva Smile
Bet tas bija ĻOTI sen... un kas zin...ja tik sen,vai maz bija taisnība Smile

Donoru(ko es esmu iepircis,dabūjis) galvās tik daudz pirksta adatu pēdu,ka man atliek tik pasmaidīt Smile

Novēlu,lai nekad tā nesanāk !
 
AldisK
Gunti pirms nospied atbildēt noskaiti līdz desmit un izlasi kas rakstīts mūsu forumā virs šīm tēmām.
 
Iet uz forumu: