Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634 aizmugures dakša
morgans
Guntis gribēja teikt ka bildēs nav to starpliku. Tām buksēm,kuras atrodas ass galos,ir jābūt ''ietītām'' tajās starplikās un viss tas jāiemāna dakšā. Ta kustēšanās iespējams bija no ta ka nebija to starpliku.
 
otomars
jawa.lv/images/638-639/Aizmugures-daksa.jpg
"starplikas{ ",shaibas" starp gumijas gredzenu un buksi,bildee nr8
nr7lupatu" tin rinjkjii metala bukseem
bilde no Jawa lv un tur vari nopirkt un vietas aptaustiitWink
p.s shaibas gan veikala laikam nav paardoshanaa
 
Zhubiite
Es ar par to. Kas par shaibam un kur var dabut tadas. No cheha gatavajai asij ari laikam nav. Un lupatinja janem atsevishkji.

Nr8 shaiba ir noperkama Dakšas ass blīvslēgu komplekts 1.5e

Un uz manas ass ir tada metala shaiba, kas piespiezh gumiju.
Labojis Zhubiite uz 06-09-2017 19:42
 
Zhubiite
Neatradu nevienu video ka ielikt aizmugures dakšu rāmī.
 
otomars
bilde tak redzams kadaa seciba saliekas detaljas ......
 
Zhubiite
Bet tas gumijas tik resnas, ka nav viegli atpakalj iebazt dakšu.
 
Zhubiite
Kur tad ir visi šeit gudribieki? Kā saspiest šīs gumijas lai varētu ar visiem blīvslēgiem ielikt dakšu? Varbūt kāds specials paņēmiens. Blīvslēgi pirkti izslavētajā LV veikalā, bet gumijas pat tolkam negrib turēties uz dakšas maliņas.

content5-foto.inbox.lv/albums/d/dainis--z/Jawa/20171118-123728.sized.jpg
 
Kaarlis
Veikals un gumijas nav pie vainas. Problēmu meklē paša meistarībā. Sāc ar to, ka notīri krāsas slāni no gumijas gredzenu sēžas vietām. Un aizmirsti jūtūbi, saskatīsies tikai muļķības.
 
Zhubiite
Tev taču katru reizi viena un ta pati shēma.
 
alfa
Metāla vāciņiem jāuzmaucas uz gumijas gredzeniem. Paņem padauzi ar koka klucīti. Ja nemaucas, tad meklē citus gumijas gredzenus. Man dakša brīvi ielikās, palika vēl ap 3mm šķirba starp rāmi un dakšu, kuru ar uzgriežņiem savilku.
 
Laacis_ar07
Pirku es arī šo mezglu izslavētajā Jawa veikalā! Un viss tik glīti salikās ka prieks!
Nevajag uz visiem rāties,ja nervi beigti!, jo nevar vārdiem pateikt precīzi visas darbības.Un vai gumijas gredzens ir pareizais iepakots!Nedaudz jāizpīpē kas tam visam traucē!
Es nezinu kas būtu jāraksta lai es adīt iemācītos? Nekāds katalogs nepalīdzētu!
 
bahmuc
Izstāstiet, kā to dakšas asi civilizēti dabūt laukā? Cik noprotu, manam motociklam nekas nekur nav darits kopš 1977. Gada. Uzgriežņus atskrūvēt var, bet ass nekustās, protams, ar lielo kuvaldu neesmu klapejis, bet diezin vai tas būtu pareizais variants...
 
Guntis
smucki uzēdusies. ne velti veikalā ir komplekts.
ar labu spēcīgu sitienu,un JAUNU asi vietā.
 
Rich
Manai pēdējai Jawa ass tā bija "iesēdusies", kad nelīdzēja ne kāda ķīmija, ne maktens āmurs. Diemžēl dakša bija jāsagriež lai dabūtu laukā.
 
UgunsX
Ir redzētas asis, kuras nekādi nevar vairs dabūt ārā, pats vienu tādu sazāģēju un nopirku vaikalā jaunu dakšu ar visu kas tur vajadzīgs. Pēc gandrīz 3 gadiem izjaucu, bija parādījusies lieka kustība, iekšā viss smuki, nekādas rūsas nebija, acīmredzot ūdens nebija nekur ticis iekšā ar visu to ka tā Jawa ir braukusi pa visādiem purviem un grāvjiem.
 
otomars
content31-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/DSC01647.sized.jpg
 
gacha2
Es šādi neriskēju, bailes bija sačakarēt rāmi..sagriezu aizmugures dakšu ar fleksi.
 
bahmuc
Nu es kaut kā šito problēmu risināšu, katrā ziņā, ja sanaks sačakarēt, pārbūvēšu nedaudz pašu dakšas konstrukciju. Neceļās man rokas par to trako ceņņiku gultņu dakšu pirkt...
 
otomars
njaa,jaasaka kaa viena filmaa : nu nevajag taadu tachku Tev Grin

p.s aptuvens tulkojums no krievu Grin
 
Gints13
bahmuc rakstīja:

Nu es kaut kā šito problēmu risināšu, katrā ziņā, ja sanaks sačakarēt, pārbūvēšu nedaudz pašu dakšas konstrukciju. Neceļās man rokas par to trako ceņņiku gultņu dakšu pirkt...


Patīk cilvēkiem pašiem radīt problēmas un tad tās varonīgi pārvarēt! Tas "trakais ceņņiks" ir 135 Eur, kas par tik būtisku un svarīgu mezglu nav daudz. Nopērc, uzliec un aizmirsti!
 
Iet uz forumu: