Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634 aizmugures dakša
Barsevskis
Var pameiģināt ar autogēnu pasildīt.
1_6.jpg
 
gacha2

Patīk cilvēkiem pašiem radīt problēmas un tad tās varonīgi pārvarēt! Tas "trakais ceņņiks" ir 135 Eur, kas par tik būtisku un svarīgu mezglu nav daudz. Nopērc, uzliec un aizmirsti



Nu ja, ko tur dir...ties, paņemt rāmi par nepilniem 300 Euro, lai vecais nav jātaisno, aizmugures dakšu ar normāliem gultņiem, priekšas dakšu ar normāliem gultņiem + jaunā tipa disku bremzes ar visiem štokiem, jo vecie štoki līki, jaunu motoru ar starteri. Nopērc, saliec un aizmirsti..Grin

...un tik pasaki, ka šie visi nosauktie mezgli nav būtiski svarīgi....Grin

Ir cilvēki, kuriem ir bērni, ģimene...un Jawa. Pirmie ir tā kā mazliet svarīgāki....a braukt gribas.. Grin
 
Gints13
Nu nav Jawa konstruktors, kuru katrs liek kā grib un kā patīk un cik jau līdzekļu pietiek! Pirmām kartām tā ir sava un apkārtējo drošība! Šķūninga eksperimenti ar dakšas metināšanu var beigties uz ceļa ar pāris līķiem! Forša ekonomija! Tādi daudzi gudrinieki - ekonomisti brauc ar plikām riepām un nesaprot, kāpēc pēkšņi ir ieslīdējuši pretējā braukšanas joslā! Daudziem ekonomijas nolūkos gribas braukt arī bez tiesībām un šmigā - taksis taču ir dārgs, bet man ģimene, bērni, sieva tjoščaGrin
 
bahmuc
Es, to dakšu par 135 eur arī uzskatu par kolhoza izgudrojumu. Manī viņa uzticību nevieš nekādā razkladā. Ir man jauks paziņa, kas nodarbojās ar sporta auto utt karkasu un citu nesošu detaļu metināšanu. Pats tiešām nemetināšu neko. Pārtaisīšu konstrukciju un iedošu meistaram. Būs arī šuvēm vajadzīgie sertifikāti
 
bahmuc
otomars rakstīja:

njaa,jaasaka kaa viena filmaa : nu nevajag taadu tachku Tev Grin

p.s aptuvens tulkojums no krievu Grin


Gribi sev? Piedāvājums pārpirkt? Esmu atverts piedāvājumiem!
 
otomars
tas nav taa domaats,tam tekstam ir cita noziimeGrin
p.s atraksti PM kaads modelis,dokumenti ,numuri vai sakriit un protams savu trako cenjnjiku Grin
 
bahmuc
634.01, pirku pagāšgad no viena mammīša, biju uz csdd un pats personigi pārreģistrēju, visi nr sakrit.
 
Iet uz forumu: