Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
AldisK Jawa 1967 Californian
AldisK
Iegūts vēl viens 360 modelis. Protams ļoti bēdīgā izskatā. Motors stāvējis bez cilindriem un kloķene vispār negriežas. Bet atkal ir vecie dokumenti, numura zīme. Un dokumentos īpašnieks izrādijās man diezgan labs paziņa. Es sazvanijos un viņš piekrita CSDD parakstit visus papīrus. Priekšā stāv liels darbs, bet par to vēl publiski negribu rakstit.
p3270002.jpg p3270008.jpg p3270005.jpg p3270009.jpg p3270011.jpg

Labojis AldisK uz 25-04-2014 17:15
 
bargais
Super! Izsaku līdzjūtību ģimeneiGrin
 
KarlisV
Tur nav ko restaurēt, jāliek virsū cilindri un jāmoči, būsi Vojtech Hlasny II
Galvenais ka papīri porjatki.
ApsveicuSmile
 
AS18
Labs.. es arī nesen līdzīgu iepirku Smile Vai tā izskatās, vai tā tiešām ir, ka priekšējai riepai balta mala uzpindzelēta..,
un disks ar grīdas krāsu.
 
palsmanietis
aparats labs tikai "drusku"japastrada un jacer ka sieva neizrakstis no majasgramatas.lai veicasShock
 
Guntis
-dulns- kas -dulns- ,no -dulnā- Grin

palsmanietim,man domāt ka sen izrakstīts...kā te dažs labs Pfft
 
Spark
Skaisti!
Tieši šādos, no skata bezcerīgos, aparātos slēpjas īstais atjaunošanas prieks.
Fināla gandarījums par paveikto un braukšanas prieks ir daudz lielāks, ja no šāda nabadziņa tiek pacelts VS cienīgs motocikls.
Pat tikai nedaudz pazīstot Aldi, zinu, ka tas noteikti būs paveikts. Lai veicas!
P.S. 2006. gadā ieguvu IŽ Ju-2K līdzīgā stāvoklī un vēl neesmu līdz galam pabeidzis. Bet drīzumā būs.
 
Peteris
Apsveicu, un, lai latiņi tik skan Oo - mana jawa !
 
AldisK
Tā, šodien tika nokārtoti līdz galam visi dokumenti. Tikai atkal kārtējais kuriozs. Uz plāksnītes pašā sākumā tas ir bijis 559 modelis ar kubatūru 250. Vecajā pasē norādits Jawa 350, tātad kaut kad jau ielikts 350 motors un piereģistrēts. Bet tagad pec instrukcijas jāraksta esot tas kas uz plāksnītes. Mani iebildumu netika ņemti vērā, paskaidrojot ka, ja netiek pārbūvēti motora stiprinājumi neskaitoties pārbūve un esot vienalga kāds motors 250 vai 350. Vienīgi labi ka tika sabildēts motors un arī vecā pase tiekot skenēta un pievienota pie faila. Teica jau ka nekādas problēmas pie apskates nebūšot. Nu ko. Cerēsim kā tā arī būs.
Tā man tagad ir jawa 250.
p4110001.jpg
 
edmunds
Apsveicu ar pievienošanos 250 599 saimei! Wink
MC Wild Hogs!
 
aigars
Tie papīri jau tikai poličiem un CSDD interesē, uz ceļa jau ātrumu tas nemazina ...
 
AldisK
edmunds rakstīja:

Apsveicu ar pievienošanos 250 599 saimei! Wink


Nu, motors man nebūs 250, tāpēc tā pievienošnās 559 saimei būs ta'da nosacīta.
Otrkārt, tas ko saraksta tajos papīros man ir vienalga, kamēr nesākas problēmas ar CSDD vai poličiem.
 
AldisK
Pamazām ir izdomāts ko ar šo darīšu. Ļoti patīk viens modelis Kalifornija(Californian). Pamazām ir sagādāti visi apkarināmie bleķi, bāka u.c. Pēc darbu pabeigšanas mocim vajadzētu izskatīties šādi. Bilde nokačāta.
jawa-california-350-1.jpg
 
AldisK
Darbs tāds piņķerīgs. Vispirms viss ir jāsalāgo un jāsaskrūvē. Protams iespējams būs dažas atkāpes. Viena no galvenajām, ka nebūs oilmaster sistēma. It kā sagādāt jau ir iespējams, bet tas ir diezgan dārgi, un es personīgi labāk uzticos, ka benzīns ar eļļu ir sajaukts jau bākā.
fotoattls0034.jpg

Labojis AldisK uz 03-11-2013 19:33
 
Guntis
Ko ar galvām darīsi?
 
AldisK
Galvām ir 3 varianti. Atstāt 634 galvas, kas man nepatīk. Ir runāts ar čehu, varbūt sameklēs īstās. Cerams ka cenas nebūs kosmiskas.
Un pēdējais, ir fleksis. Vienīgi griezuma vieta paliek tāda biezāka, nav slaidi spica. Uz vienas nederīgas galvas izmēģināju.
 
AldisK
Pamazām top kā es to esmu nodēvējis "melnais salikums". laiku paņem pamatīgu, pieskrūvē, piemēri, atskrūvē, nogriez, izloki, pieskrūvē, pārbaudi, atskrūvē, pārloki un tā neskaitāmas reizes. Bet kaut kādi nelieli rezultāti ir.dažas bildes. Tiesa bildēts ar telefonu.
fotoattls0043.jpg fotoattls0045.jpg

Labojis AldisK uz 27-11-2013 14:02
 
aivarsz
Padomā par vizuālo Oilmaster imitāciju kreisajā pusē, varbūt, Oriģinālu tak principiāli dabūt ir neiespējami, tāpat, kā iepriekš minētās galvas. Bet tev jau zelta roķeles, ja ko esi iecerējis- paveiksi.
 
AldisK
Par to Oilmaster imitāciju ir domāts. Atradu pat čehu sludinājumu ar to vāku. Aizsūtiju Vojtekam, bet it kā tas NR. neattbildot, un viņam nav izdevies sazvanīties. Ja izdosies sameklēt, tad protams uzlikšu. Ja kādam ir kas padomā, dodiet ziņu.
 
Dalgo
Nu ja projekts tiks pabeigts tad būs ļoti unikāls mocītis Wink , vismaz par vienu 360to mazāk Pfft
 
Iet uz forumu: