Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Veloruksis 700 tais.
UldisK
Šitik tālu esmu ticis... pārdodu velorex 562 par simbolisku samaksuSmile
cymera_20140228_160437.jpg
 
Kaarlis
Spriežot pēc aktivitātēm jumtu sakarā, nākamajā un aiznākamajā sezonā pa lv ceļiem ripos diezgan daudz 700tie.
Ja ir vēl kāds reāls un nopietns interesents jumtu sakarā- zvaniet rakstiet un pārāk nevilcinieties- pasūtijums tiks apkopots līdz otrdienas- 4 marta vakaram un otrs tāds drošivien netiks taisīts nekad. Ja savāktos vairāk par 5 gab, tad nenozīmīgi, bet arī cena pakristu lejas virzienā.
Es savukārt, varētu būt ieinteresēts stikla izgatavošanā- ja kāds uzņemtos noorganizēt sīksērijas izgatavošanu no kvalitatīvāka materiāla par rūpnīcas oriģinālo mēslu kas ir arī mūsdienās prasts organiskais stikls ar visām viņa riebīgajām īpašībām.
 
Anris
Ar stikliem ir problēma stiklu izgatavot var tikai jautājums par cik? cik kvalitatīvi to var dabūt gatavu? Angars.lv ir teici ka varot šādu izgatavot, bet es runāju par pašu stiklu bez melnās maliņas. Nevaru neko apsolīt,bet centīšos aizvest paraugu atrādīt. Jo pašam vajag divus stiklus .Jo stiklam ir plaisas.
content31-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/28-11-2013/2013-07-16-22-06-51.sized.jpg
 
Erlands
Anris rakstīja:

Ar stikliem ir problēma stiklu izgatavot var tikai jautājums par cik? cik kvalitatīvi to var dabūt gatavu? Angars.lv ir teici ka varot šādu izgatavot, bet es runāju par pašu stiklu bez melnās maliņas. Nevaru neko apsolīt,bet centīšos aizvest paraugu atrādīt. Jo pašam vajag divus stiklus .Jo stiklam ir plaisas.
content31-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/28-11-2013/2013-07-16-22-06-51.sized.jpg


Merged on March 02 2014 17:53:23:
Man ar ļoti interesēs stikls!
Labojis Erlands uz 02-03-2014 17:53
 
UldisK
Ja stikls labs, tad es ar pierakstos!
 
Kaarlis
Tātad jumtu izgatavošana pieteikta, provizoriski 4 kalendārās nedēļas. Un gaidīšana var sākties!
 
UldisK
Kārli, gumijas ripas, ko likt zem blaķenes, gatavas. Vēl 4 paliek pāri... kam vajag piesakās. Naudas man daudzSmile, tāpēc mainu pret kautko no 638.
cymera_20140310_122748.jpg
 
Erlands
UldisK rakstīja:

Kārli, gumijas ripas, ko likt zem blaķenes, gatavas. Vēl 4 paliek pāri... kam vajag piesakās. Naudas man daudzSmile, tāpēc mainu pret kautko no 638.


Merged on March 10 2014 21:49:11:
Man vajadzētu!
Labojis Erlands uz 10-03-2014 21:49
 
Kaarlis
UldisK rakstīja:

Kārli, gumijas ripas, ko likt zem blaķenes, gatavas. Vēl 4 paliek pāri... kam vajag piesakās. Naudas man daudzSmile, tāpēc mainu pret kautko no 638.

Adresi zini- brauksi kaut kad garām tad arī samainīsim pret atrunātajām lietām.
 
otomars
ir piekliidis blakjenes raamis ar stiprinaajumiem ,varbuut kaadam kautkas vajadziigs Wink
 
UldisK
tikko parādijās ssā

www.ss.lv/...decjg.html
Labojis UldisK uz 04-04-2017 09:15
 
Iet uz forumu: