Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA uzzlīmes
UldisK
638 uzlīmes procesā... Gaidu atbildes no uzlīmju ražotājiem
 
UldisK
Solija 3 darba dienu laikā uztaisīt. Būs vairāki komplekti JAWA un 350 balti burti uzlīmēti uz melna fona, salīmēti uz plēves, lai attālumi starp burtiem pareizi. Tad plēvi nost un paliek tikai burti tā, ka ar krāsas nomazgāšanu nevajadzētu būt problēmām. Gunti, kas tās par baltajām svītrām?

http://www.jokuzimes.lv/
162583852.jpg

Labojis UldisK uz 29-09-2014 12:46
 
Dalgo
Vai būtu iespeja iegādāties šo komplektu priekš 638?

ja runa it par 634 un svītrām, tad runa laikam ir par šīm svītrām - content31-foto.inbox.lv/...1492_1.jpg
 
Guntis
Jap,bet noslēgumā sapratu,manai 634 viņas nepiestāvēs.
 
UldisK
Tātad piesakās 3 gribētāji. Komplekta cena 2eur. Uz melnas novelcenes uzlīmēti balti burti nevajadzētu būt problēmām ar bendžu
1412161711543.jpg

Labojis UldisK uz 01-10-2014 18:53
 
UldisK
Izskatās labi... Palikuši tikai 2 kompl, bet nav problēmu uztaisīt vēl 8...
1412176459349.jpg

Labojis UldisK uz 01-10-2014 19:02
 
andiss
Sveiciens visiem skrūvētājiem un sapņotājiem!
Tā ka jau kādu laiku bumbulēju pa mājām un neko īsti neskrūvēju izdomāju pakomunicēt ar dažiem reklāmas drukas kantoriem par vienu sen iesāktu tēmu, tas ir par uzlīmēm zem valsts reģistrācijas numura zīmes. Šāda uzlīme derēs tiem, kam numurs stiprināts pie dekoratīvās jeb aizsargplāksnes lielākai stiprībai.
Kas nezina, tad šādu plāksni var iegādāties http://www.jawa.lv veikalā.
Šeit neliels apraksts par to www.jawaklubs.lv/...urtjs.html

Lūk, daži uzlīmju varianti, droši izsakiet savas domas, kurš variants patīk vislabāk, varbūt pat ir kādas citas dizaina idejas.
Kurš variants patiks vairākumam, tādu arī taisīšu!
image_4.jpg
 
morgans
Tā apakšējā gluži varbūt neiet pie sirds. Atlikušie divi ir labi.
 
bilderis
morgans rakstīja:

Tā apakšējā gluži varbūt neiet pie sirds. Atlikušie divi ir labi.


Tas laikam kā kuram, man tieši apakšējā, salīdzinoši ar pārējām, vis labāk Grin
 
cyprus1
Grūti pateikt,domāju ka labāk varētu novērtēt uz motocikla.Pelēks dubļusargs vai sarkans-kopskats atšķirsies.
Ja atsevišķi tad man labāk tie uz melnā un sarkanā fona.
 
Guntis
Apakšējā.
 
oilmaster
2 vai piektā.
 
turists
Es domāju, ka tai labāk saistās ar mūst klubu būtu labi izmantot to pašu fontu kas logucī. Coalition ja nemaldos. www.pickafont.com/...ition.html pašam labāk patīk ar taisnajiem karodziņiem tumšā versija. Varbūt var paprovēt arī tumšo fonu paņemt no mūsu lapas ar karbona imitāciju.. es tikai fantazēju, bet ja Andis izdomā mēģināt tad dod ziņu fonu kvalitatīvā izmērā pārsūtīšu.
 
Kaarlis
Man jau arī šķiet, bišku derētu vēl padarboties un pilnveidot. Kaut ko no kluba logo tur prasās integrēt. Nebūtu slikti To pamatu nepazaudēt. Vajadzētu izmantot gan Tūrista ieteikto fontu, gan iespēju robežās piekabināt arī to ritentiņu. Šobrīd iesākums labs, prasās kvalitatīvāks nobeigums. Un tad arī var padiskutēt par krāsu salikumiem.
 
andiss
Izteiktas vienbalsības nebija, tāpēc tika pieņemts lēmums uztaisīt trīs variantus, par kuriem tika izrādīta interese. Uzlīmes pieejamas veikalā Jawa.lv Ganību dambī 21b.
p3190005.jpg
 
Zhubiite
Ir vēl tas fails priekš 638 uzlīmēm??
 
UldisK
Ir vēl uzlīmes Wink
 
Zhubiite
Tās kuram netraucē benzīns?
 
UldisK
pēc 3 gadiem izskatās kā jaunas, ...ja uzlies benzīnu uz līmējošās puses (speciāli) tad traucēs pielipt Grin
 
Gusts
Sveiki,

Vai kādam ir pieejams ČZ logotipa fails no šīs paaudzes? (Attēlam jābūt pielikumā)

Paldies,
G
ad410f16-b5c6-495a-b608-8078b9895081.jpeg bb8e5505-2b2a-4bd7-97b8-09861906e699.png

ČZ 125 type 453/05
 
Iet uz forumu: