Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pulverkrāsa
aivarsz
Vai kādam ir pieredze ar šiem?
blast.lv

Zināms skaits autosportistu šos slavē. Pakalpojumu klāsts labs.
Ja ir vajadzība, tad zvani Tomam 25549027 vai raksti info@blast.lv
 
andresss
Kaarlis rakstīja:

Daudziem jau ir zināma šī krāsošanas metode kā salīdzinoši lēta un mehāniski izturīga alternatīva krāsošanai ar auto krāsām. Diemžēl ne visi un ne visur arī šo darbu veic pietiekami augstā kvalitātē. Līdz šim ļoti bieži devu detaļas smilšot un krāsot uz A-Moto taču pēc pēdējām sabojātajām detaļām uzsāku meklēt alternatīvas. Nu ko, padalamies ar adresēm un pieredzi? Iesākumā http://www.ideallain.lv/[/url] un...www.ideallain.lv/...rkrasosana ir kādam komentāri?
Tāpat būtu labi apzināt iespējas alumīnija apstrādei ar stikla lodītēm.


Interesanti..... ko nozīmē "pēdējās - sabojātās detaļas?". A-Moto nevar sabojāt detaļas. Ja nepatīk krāsojums, to var pārkrāsot....turklāt bez maksas....
 
andresss
gacha2 rakstīja:

Sveiki.

Jautājums par pulverkrāsu. Ir pienācis laiks krāsot savu ķiršsarkano 634 Jawu(1974.gads, arī ķiršsarkans rāmis), bet ļoti gribētos krāsot ar pulverkrāsu. Vai kāds ir pēdējā laikā krāsojis? Varbūt kādam ir izdevies nokrāsot līdzīgā krāsā, kur tas tonis pavisam nedaudz tikai atšķiras?
Un, vai dažādās vietās, kur nodarbojas ar pulverkrāsu, pulverkrāsu piegādātāju firmas atšķiras? Nav tā, ka varbūt, ka ir kāda pulverkrāsu firma, kur tas tonis tomēr sakrīt ar RAL katalogā norādīto?


RAL katalogs ir standarts, atsevišķu ražotāju krāsas dažreiz atšķiras. Tur neko padarīt nevar.. Pulverkrāsas ražojas pa 500kg partijām.... un neviens ražotājs nepievērš uzmanību, pus tonis tumšāks vai gaišāks....tā ir industriāla krāsa..... pus toni tumšāku vai gaišāku var panākt ar pulverlaku.
Ar špaktelēšanu ir - tā kā ir - pulveršpaktele - labi strādā uz bieza metāla detaļām.... plānu detaļu var nošpaktelēt, bet karstumā špaktele pacelsies.....

ja nepieciešams kvalitatīvi, ātri un saprātīgās cenās nokrāsot detaļas ar pulverkrāsu - griežaties A-Moto...... ja kas nepatīk, vai ir brāķis, vai defekts..... droši zvaniet man 29722637...... visu atrisināsim. Mums galvenais ir kvalitāte un lai klients apmierināts......
 
andresss
peterisp rakstīja:

Alumīniju ar stikla lodītēm devu tīrīt šeit: ramoto.lv/...p;top=1726
Strādā ļoti rūpīgi, ar rezultātu biju apmierināts. Termiņš bija max 2. nedēļas.


Ar stikla lodītēm A-Moto tīra ..... turklāt ne 2 nedēļas, bet pāris stundas sliktākajā gadījumā.....labākajā - atbrauksiet.... un pēc 15-20 min. aizbrauksiet ar savām detaļām.....
 
andresss
aivarsz rakstīja:

Uzdūros pie saviem čomiem- riepiniekiem un auto disku valcētājiem uz vienu reklāmas bukletiņu.
Pasākums saucas KnK Coating, mājas lapa www.blast.lv . Atrašanās vieta Mārkalnes iela 10, Rīga, Jugla.
Ir linteresants pakalpojumu klāsts- smilšošana, pulverkrāsošana, metalizācija (termiskā smidzināšana, kad uz metāla tiek uzklāts cinka vai alumīnija slānis, ko pielieto, piemēram auto riteņu disku reinkarnēšanas procesā).
Vai kādam no foruma ļaudīm ir kas pozitīvi vai negatīvi bilstams par šo uzņēmumu no savas iepriekšējās pieredzes? Cenas versus iespējas un kvalitāte? Metalizācijas pakalpojumu izmantošana, e.t.c.... Padalieties.


Neteikšu ka tas būtu kas īpašs..... cenu dempinga kantoris..... ...reklamējas visur, kur tik iespējams....... pieredze - 1 gads. Mājaslapā pat apraksts tik nekorekts, ka paši nezin ar ko nodarbojas..... "krāsa viņiem šķidrinās" ---sviests kaut kāds......
 
andresss
aivarsz rakstīja:

Vai kādam ir pieredze ar šiem?
blast.lv

Zināms skaits autosportistu šos slavē. Pakalpojumu klāsts labs.
Ja ir vajadzība, tad zvani Tomam 25549027 vai raksti info@blast.lv


Kuri ir tie autosportisti.....ja nav noslēpums?????? Dempinga cenas nenozīmē augstāko kvalitāti......
 
Guntis
Andress ,kad pieņemat detaļas,tās vajadzētu nobildēt,kā nodevējam ,tā pieņēmējam .

Gan 360,gan 638 nozaudēji pa detaļai ,nenozīmīgai(it kā) ,bija rezerves krājumos. Kuras nokrāsoji pa jaunam.

634 rāmim bija nenokrāsotas vietas,piekrāsoju pats(neērtās vietās).

Lietajiem diskiem ari bija problemas(R15),neizdarīja to par ko es sūdzējos(varbūt atcerēsies,mani un balto pērli).

AUDI pārdevu ,un diskus kopā ar to(brāķis palika,man netraucēja neizdarītais-2 gadus).

Cilvēki strādā ātri,es pat teiktu nekādi lielie defekti pa lielam nebija,bet kaut kas pietrūka.

Nedaudz, lai pēc 10 baļļu sistēmas liktu 9.5,es par darbu,cena,kvalitāte lieku stingru 8.
Labojis Guntis uz 31-01-2016 17:27
 
Kaarlis
Man ir līdzīga pieredze. Droši vien ka industriālos dzelžus un trepju margas tā var krāsot, moci nē. saduroties ar regulāru brāķa pakalpojumu visdažādākajās sfērās nākas pieņemt lēmumu pēc lēmuma un pa vienam sāpīgās jomas vien apgūt pašam. Jau labu laiku darbojos arī ar stikla lodītēm. Pieņemu ka augstākajā pieejamajā kvalitātē. Klients var saņemt attīrītas detaļas ar nesabojātām blīvējošajām virsmām un neizčakarētām gultņu sēžām kā arī nav jāuztraucas par stikla putekļiem metāla porās dzinēja iekšpusē vai abrazīva paliekām vītnēs- tās tur vienkārši nenonāk. nav jātīra ar ultraskaņu vai jākrāso ar spec krāsu. Tiesa gan tas nenotiek 20 minūtēs.
Viens paraugs pieejams aptaustīšanai arī jawas veikalā.
 
konuss
Piektdien,saņēmu,no,A-moto,savu 638-5,esmu apmierināts,viss patīk.
 
aivarsz
Ar A-Moto man arī ir bijusi dažāda pieredze. Ir bijuši arī brāķi, kas tapuši vienmēr laboti. Visneskaidrākā, man, personīgi, ir bijusi tikai cenu politika, kas dažu dienu laikā ir lēkājusi visneiedomājamākajos virzienos, bet galā, kaut kā, viss ir sagājies normas robežās. Brīžiem ir sajūta, ka tur kāds k-ko pīpē vai šņauc, Un tad, pēkšņi, vairs nešņauc. Smile
 
Vilcins
Man ar A-moto krasosanas zina pagaidam problemu nav bijis,bet divreiz ar terminu izpildi gan,solija dienas divas, beigas pat nedela sanaca.
ja tas butu personigas lietas tad vel neko,bet reizem sanak no darba aizvest klientu dzelzus,visbiezak auto diskus.
 
Iet uz forumu: