Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Dzinējs 360
Laacis_ar07
Esmu shokaa! Man tikko sliipetos cilindros gredzeni sasila pie 200km nobraukums! Putekļi netika rauti gar filtru,pie salikšanas viss bij izmazgaats un tiirs. Gredzeni pirkti kur vienmēr,Jawa.lv citi dzinēji iet! Vai vareeja patraapiities braakis? Man pazuda Jawa prieki,jau skatos ar vienu aci uz shkuunii sakonserveeto shadowu!
 
AldisK
Tikos ar līdzīgu problēmu cinījās gacans, bet šķiet viņam bija izdilis pa dažiem simtiem cilindrs.
 
Guntis
sasila,tur tak degkamera,siltums izdalās diezgan liels.

ja saki tomēr -sadila-,tad man nav skaidrs kā visi seši gredzeni to varēja izdarīt.

ja tikai nekvalitatīvi izslīpēti cilindri,atstājot asās malas pēc slīpēšanas.

gredzeni strādājuši kā pa vīli(neticu ka veikalā notirgoti putaplasta gredzeni).

un tad tu neesi vairs pirmais ,kas sūdzas par kvalitāti cilindru izslīpēšanā.

steidzami jāmeklē alternatīvas cilindru slīpēšanā honēšanā. Pie Brasas tilta kantorī es jau

sev zināmu iemeslu kāju nesperšu. Darbu veic pavirši,ja palaimējas kvalitatīvi (ja ir kas spēj pasekot "meistara" darbam,mans cilvēks no turienes patriekts).

P.S. šis pirmais gredzenu komplekts ir brāķi slīpēšanā novērsis.Otrs kalpos kā nākas.
 
UgunsX
Slīpēti turpat, kur Gacans?
 
gacans
Labvakar ! Es ar biju šokā ,man pēc 400 km parādījās stipra graboņa kreisajā stobrā ,noņēmu cilindru,a tur gredzeni pliki,starpas milimetros mērāmas ,cilindrs sadilis,virzulis kā jauns !!! Skrobe milzīga līdzekļi ,laiks , darbs - viss cūkām !!! Nu neko ,skrobe pārgāja vedu cilindrus pa jaunu slīpēt uz 2 remontu ! Pašlaik atkal viss salikts un nobraukti 200 km ,pagaidām neko kriminālu nedzirdu ,ja neņem vērā ,ka tiko salikts motors (638) sagāzējot tāpat kautkas tur stobros nozvana !! Laikam ideāli klusu ,viņu dabūt nav iespējams !!! Manējos slīpēja starta ielā !!! Otro reizi tur neslīpēju .....
 
otomars
vai luukas pieviileeji....
 
UgunsX
Gacans, caur veikalu uz Starta ielu vai kā?
 
gacans
Jā caur veikalu !!!
 
Guntis
Varēji jau nu padalīties kur tagad slīpēji.
Jo man nav citas vietas kur iedot kā Starta iela.

Līdz šim esmu savācis no donoriem perfaktas -0-(360,634).Ar JAWA 638 ir bēdīgāk,pēc kāda laiciņa vajadzēs slīpēt(pēc gadi 10? ).

P.S. ar 360 laikam nebūs vaina slīpēšanas pielaidēs.bet finiša apstrādē.Pa lielam uzlikt jaunus gredzenus un uz priekšu. Ideāli iedod izhonēt.

OPSS papildus infa,ka neesi Starta ielā slīpējis(360).
Labojis Guntis uz 31-05-2015 10:16
 
Laacis_ar07
Es sliipeeju Ogree,divus komplektus .nojaucu otram(634)stobru pēc 1200km ,viss labi.gredzeni pirkti dažādos laikos.Un jaa stobrs kreisais ari padilis! Slīpējums šķiet bija labs.559 jawai man viss darbojas izcili! Slīpēts pie tā pašā meistara.kur man slīpēt turpmāk?Atvainojās par kļūdām raksta,jo planšetes šeit pati domā
 
UgunsX
Es savus 638 atdevu veikalā, cerams viss būs labi. Neesu tik bagāts, lai katrus 200 km slīpētu cilindrus un liktu jaunus virzuļus un gredzenus Grin
 
Guntis
Tā ir opiciāla versija,no zinoša cilvēka.

1.Ogrē varēji slīpēt tikai pie viena cilvēka. Cilvēks it kā slavenība,bet uzpūtīga.
Daudz ko saklausījos.Nav iemesla neticēt.
2.To pašu esot mēģinājuši Starta ielā,bet ātri atteikušies.

3.DIMANTA slīppasta,kuru reāli nevar nomazgāt. Man jautājums vai to vispār mēģināji ? Tā ir OBLIGĀTA prasība cilindru mazgāšana pēc slīpēšanas,tā ir atstāta īpašnieka ziņā !

638 JAWA saimniek,tevi ar virzuļiem un cilindriem GAIDA ! starta ielā !
No kaut kāda laika viņi ļoti kasīgi pieiet savam darbam ! neatrādīsi viņu defektu,uzskatīšu ka taviem vārdiem nav pamatojuma !


Ogrē slavenība izmanto dimanta slīppastu,ko citi nezimanto.

Bet ja hons ir saglabājies(nav pulēts spogulis 360 cilindros) liec jaunus gredzenus un brauc uz nebēdu. Ja spogulis,bet nav cilindri izdiluši. HONĒT OBLIGĀTI !!! Ved uz Starta ielu,meklē Mārtiņu-izhonēs.
 
UgunsX
Gunti,
3.DIMANTA slīppasta,kuru reāli nevar nomazgāt.

Tad kāda jēga vispār kaut ko sākt slīpēt, ja viņu NEVAR nomazgāt? Grin Grin
 
Guntis
To paprasi slīpētājam.

Normāli Starta ielā izmanto USA pastu,kas mazgājas pat ! ar ŪDENI.

Dimanta pasta paātrina procesu,bet tālāk... tālāk tās ir jau tavas problēmas.

Es jau minēju ka Starta ielā jau uz tās uzrāvās...
 
Guntis
es nepretendēju uz spečjuka statusu,mēģināju noskaidrot iemeslu(man patīk zināt ! ),vai man piekrītat? es saku,ka man PO !

Bet 638 saimnieku gaida tur, kur slīpē jawa.lv.

Šodien sev par prieku ieguvu infu,ka TUR jābūt visam oki.
 
UgunsX
Divi gadījumi pēc kārtas, tas, protams, rada zināmas bažas, piekritīsi. Labi, dzīvosim, redzēsim, man pagaidām vēl nekas nekur nav saslīpēts, veiklā teica nedēļa - pusotra, tā ka ātrāk par kādu 10. datumu es vēl nesākšu meklēt savus cilindrus rokā.
 
gacans
Guntis rakstīja:

es nepretendēju uz spečjuka statusu,mēģināju noskaidrot iemeslu(man patīk zināt ! ),vai man piekrītat? es saku,ka man PO !

Bet 638 saimnieku gaida tur, kur slīpē jawa.lv.

Šodien sev par prieku ieguvu infu,ka TUR jābūt visam oki.
Es personīgi nevienu nevainoju !!! Ir daudz variantu kāpēc tā varēja notikt ,domāju varbūt neprecīci iestādīts cilindrs pirms apstrādes ,neapstiprinājās ,izurbs bija precīci !!! kur mani gaida ,kur jābūt ??? Ja domā mani ???
 
Guntis
Daudz variantu nav,cilvéki grib redzét kas tur sanácis,un kāpēc.
Nebrauksi nu tad nebrauksi.
 
otomars
1.cilindru virsmas raupjums
2.gredzenu materials
3.elljas daudzums
4.montazhas darbu kljuudas
p.s mani subjektiivie mineejumi
4to punktu var pirmaa vietaa ielikt
 
gacans
Guntis rakstīja:

Daudz variantu nav,cilvéki grib redzét kas tur sanácis,un kāpēc.
Nebrauksi nu tad nebrauksi.
Ja vajag varu noteikti aizbraukt ,tak jautāju kur jābrauc , man padiskutēt patīk !!! Nav problēmu ,tik stobri ir pārurbti un uzlikti !!!
 
Iet uz forumu: