Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mītavas jātnieku darbnīca
Krisjanis
Ilmārs vakar bija ciemos, lūkoja, kā es lieku kopā īž jupīter matōru! Studēja vakar!
content27-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-1-10.sized.jpg
bet šodien!!! Tā drusku pasēdejām un izgudrojām labu štelli!
YouTube Video
 
bubuu44
šī būšot tuvā gaisma ar slepeno vāku
 
Kaarlis
Nu ko Krišjānis teiks par šo? Vari pārspļaut? GrinYouTube Video
 
aivarsz
Eu šitais man patika. Jo īpaši, piemeklētais fonogrammas gabaliņš.
Bet ja nu mērās ar krāniņiem un ūdenstorņu augstumu, tad pirms jaunā gada es pabiju pasaules visaugstākajā krāniņmērītāju ūdenstornī Dubajā. Burj Khalifa būdiņā. Ir arī foto teikas apstiprinājumam. Nieka 828, 9 metru augstajā veidojumā tādus kā es paceļ gan tikai apmēram līdz pusei. Bet arī ar to pietiek, lai saprastu, cik tie pārējie cilvēku veidotie ūdenstornīši ir maziņi sajūtu mērītāji...
Pavisam lielām sajūtām un cepures novietošanai jau tikai laikam Everests ar saviem ~8848 metriem ir kam derīgs. Smile (ja tur augšā uzmontē kādu pavisam simboliski maziņu ūdenstornīti).
 
oilmaster
Ha,ha labsGrin
 
Krisjanis
AHH, Kārlīī...... cik jaukiiii!!!!! Smile Tu māki iepriecināt! Smile
 
Krisjanis
Atceļā no 333 trases, iebraucām Jawa šrotā Olainē, kur meistars Kārlis pavedināja uz muļķībām..
YouTube Video
 
Jancic
Beidzot kaut kas arī no Mītavas jātnieku darbnīcas parādījies! Bij baigais panīkums.
BET ir svarīgs jautājums. Fonā bija redzams kamerāds bubū44 ar savu gāzes dņepru. Vai tiešām sprādzienbīstamais 3 ritrņu braucamrīks ir ielās??? Un ja jā, kā pagāja pirmā iedarbināšana? Vai Mītavas glābšnas un gāzes dienesti piedalījās šjā pasākumā??? Grin
350 / 360
350 / 634.7
 
Krisjanis
Sveiks Jancīc!
Jā, tā nu ir, bija laikam ļoti aizdomīgs klusums no mums.
Kamerada bubuu44 dņeprs gan šobrīd ir uz diviem riteņiem un uz standartizēto E-95 degvielu.. Uz gāzi šancēja tikai viens katls.. bet tas tev jāprasa sīkāk galvenajam inženierim Ilmārs. Es kā saka pie tā monstra labāk mazāk. Grin
 
Krisjanis
Starp citu - Mūsu pilsētas kritušais draugs -
[img]www.jelgavasvestnesis.lv/...uksana.gif[/img]
 
Jancic
Nežēlīgi! Sirds lūzt redzot tādus skatus!!!!!! Angry
350 / 360
350 / 634.7
 
aivarsz
Krisjanis rakstīja:

Starp citu - Mūsu pilsētas kritušais draugs -
[img]www.jelgavasvestnesis.lv/...uksana.gif[/img]


Visas iespējamās sajūtas pagrabā. Cepure atkal galvā!
 
aigars
Interesanti būtu uzzināt, vai tas skatītājs- komandieris vai pašnāvnieks bez ķiveres , negadījumā izdzīvoja, jo varēja taču dabūt ar ķieģeli pa pieri, vai būvgružus saelpoties...Shock
 
edmunds
Ne mazāk bīstami ir tie putekļi. Ar augstu varbūtību viņi ir kancerogēni, respirators būtu mazākais, labāk gāzmasku uzvilkt. Ja kāds netic, var palasīt par cilvēkiem, kas saelpojās 9/11 debesskrāpju puteklus.
MC Wild Hogs!
 
Kaarlis
Krisjanis rakstīja:

Atceļā no 333 trases, iebraucām Jawa šrotā Olainē

Nekad to nesauc par šrotu!!! Tas taču ir "Lapsas šķūning studio"
Pieņemu domu ka tev vienkārši misējās dziļi sērojot par kritušo draugu! Apslauki asariņas moča pucējamajā lupatiņā un saņem šo kā kompensāciju:
YouTube Video
 
oilmaster
Tur pie taa tornja Ilmaars savu gaazes iekaartu palaida?Grin
 
Krisjanis
nu man arī sanāca nobumbulēt 2 jaukas dieniņas, jo biju muzicēt Igaunijas Rokiestādījumos. Šeit Skats kādā Viljandi ieliņā! Tas ataino tā brīža emocijas! un ne tikai!
content1-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-1-11.sized.jpg
Pārrados mājās, pagulēju un nolēmu doties palīdzēt pavasara darbos uz lauku fāzendu! Ieraugot, ka debesīs neviena mākonīša, uz brīdi manā atmiņā pazuda jēdziens "sabiedriskais transports". Tā kā jābrauc vismaz 184 km turp un pēc tam tikpat daudz atpakaļ, doma par blakusvāģjawas resursa nīcināšanu atmetās uzreiz, Dņepram TA trūkums, domas sliecās uz zaļo iž, bet izvelkot to ārā no garāžas tika secināts, ka tomēr šis tas būtu jāpielabo (laika zudumi)
Tad nu stūmu šamo iekšā un vilku ārā Mitāvnieka jāw! ellīgi labi tomēr viņam viņa ripo (nezin kurš gan viņu skrūvēja Grin)
Tad ar papucīti vingrojām kopā ar motorzāģi un pēc pāris stundām....
content28-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-11.sized.jpg
Tad vēl visa šodiena tika pavadīta turpat, elpojot svaigo lauku gaisu, dedzinot tauku slāni (man laikam īpaši aktuāli) un darot dažādus nemotocikletīgus pavasara darbiņus..
Atpakaļceļš gan bija skaists... saule tā kā taisījās rietēt, vārdos jau neaprakstīšu...
bilde no viena pieturpunkta (Pļaviņu HES)
content28-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-3-8.sized.jpg
kopumā ~400km (tika pabraukts arī citur, kur nevajadzēja), 2.5h 184km, apetīte ap 5l/100. šoreiz atļāvos pagriezt to ručku tā , lai iet uz 95-100. secināju, ka visi laikam brauc uz 85-90, jo nācās apdzīt daudzus. lai vai kā... kārtējo reizi sagribējās man "dzenamo" jawiņu.. nu forši viņas tomēr iet! Protams, ar opozītiem ir cita štelle, bet tas ir savādāk. Vienīgi ja vēl būtu 5. robs..... varētu ēst saldējumu par degvielas patēriņa atšķirību. Varbūt ir vajadzība aizdomāties par kārbas zobratu izgatavošanu? Grin
 
vecaiss
jaunums ratnīcā - padoms iesācējiem YouTube Video
 
Iet uz forumu: