Pieslēgties
Lietotāja vārds

ParoleNeesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 683
Jaunākais lietotājs: DzintarsA
Foruma tēmas
Jaunākās tēmas
30.septembra pasākums
JAWA LATVIJA Vidzemē...
jawa ir visur
RVM by JAWA ADVENTURE
Ar JAWA vizītē Uz...
Karstākās tēmas
Nav izveidotu tēmu
Kluba vēsture

Viss sākās vēl 2010. gadā, kad kopīgas intereses un aizrautības vadīti aktīvākie Jawa motociklu cienītāji sapazinās savā starpā un neformālā gaisotnē radās pirmās domas par kaut kā vienojoša izveidi. Kārļa Podinska vadībā tika izveidota pirmā  lietotāju grupa vietnē, kura mūsdienās atrodama zem nosaukuma AutoNews.lv, sākotnējai informācijas apmaiņai un plānu kaldināšanai. Pēc tam radās arī pašiem sava foruma lapa (Retrojawa.lv), kuras izveide galvenokārt, bija Georga Trifonova nopelns. Liels paldies Georgam jāsaka arī par iniciatīvu, neizsīkstošo aktivitāti un apsveicamajām organizatora spējām, īpaši pirmo pasākumu tapšanā. 

Interesentu skaitam augot, loģisks solis bija vērtību, standartu un normu izveide, kas palīdzētu kontrolēt strauji augošo Jawa kustību Latvijā. Šeit arī parādījās atšķirīgi viedokļi, kā tam būtu jāizskatās. Vēlējāmies vienkāršumu nevis elitāru klubu un demokrātiju bez ierobežojumiem uz attiecīgiem Jawa motociklu modeļiem. Tā 2011. gada beigās radās tagadējā Latvijas Jawa kluba aizsācējs manajawa.lv. Pēc vairāk kā gada pastāvēšanas domu biedru grupas statusā, savācoties aktīvākajiem dalībniekiem, tika nolemts oficiāli dibināt Jawa motociklu klubu Latvijā, uzreiz jāsaka, ka neietilpstam Latvijas Moto Klubu Asociācijā un nepieturamies pie striktas kluba biedru hierarhijas. Juridiski esam reģistrēta kā biedrība.

Galvenie iemesli, kas pamudināja mainīt, veiksmīgi pastāvošās, domu biedru grupas juridisko statusu, bija vairāki. Pirmkārt tas pamatīgi atvieglo dažādu pasākumu organizēšanu un sponsoru piesaisti, kas, palielinoties dalībnieku un interesentu skaitam, paliek ar vien nozīmīgāk. Otrkārt tas palīdz kontaktu dibināšanā kā arī sevis un valsts prezentēšanā mūsu ikgadējo grupas braucienu laikā un ne tikai. Un visbeidzot treškārt tas dod iespēju ikvienam interesentam oficiāli pievienoties tiem cilvēkiem, kam dzīvē nepietiek ar vienkāršu kurnēšanu sēžot mājās pie televizora vai datora, kam ir interesanta kopīga lieta, kam nav vienalga un kas ir gatavi rīkoties idejas vārdā, idejas, kas aizrauj, kas padara atkarīgu, kas vieno un dara laimīgus gan pašus, gan apkārtējos. Tas ir Latvijas Jawa klubs! Nāc un pievienojies!

Andis Suseklis


Jaunumi forumā
Bildes
Lietotājis
 DzintarsA
 Agrons
 Armands B
 Cartis
 AigarsM
Ziņas