Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Dezinfektors Jawa 638
Jancic
Prieks skatīties! Loti labi pastrādāts - skaisti!

Un emo-metrs arī labs! Kādi parametri - augstums, ražīgums, tilpums??? GrinGrinGrin
350 / 360
350 / 634.7
 
Dezinfektors
Kārli, diez vai. TA vēl nav, bet no makaronēdāju zemes komandējuma atgriežos tieši 11.05. nekādi nesanāks uzspēt.

emo-metra tehniskie parametri- 34m un 100m3. Ražīgums miglā tīts Grin
 
Dezinfektors
Nopirkšu priekšējo bremžu trosīti 638 motociklam Shock
Diemžēl veikalā nav. Bez trosītes uz TA nebūs jēga braukt Grin
 
Dezinfektors
Ar Jawu aibraucu līdz TA, saņēmu uzlīmi diviem gadiem, bet braucot atpakaļ uz garāžu, sapratu, ka īsti labi ar motoru nav. Pēc konsultācijas ar Kārli, tika nolemts motoru šķelt vaļā. Kā iepriekš minēts, kloķene bija restaurēta pie Siliņa, bet kā rādījās, defekts bija kaut kur labā klaņa apakšpusē. Kā tas tur radies, par to vēl zinātnieki strīdās. Siliņš ar gariem zobiem paņēma kloķeni atpakaļ un novērsa defektu (pārsteidzoši ātri dabūju kloķeni atpakaļ). Izrādījās, bija ieliklts klanis ar sadilušu apakšējo buksi. Likas, ka viņš neskatās kurš klanis kurai kloķenei bijis- tik ņem pēc kārtas un liek iekšā. Man nepaveicās. Tātad, motoru devu remontēt mūsu 638 guru Kārlim. Cepuri nost. Saslīpēja cilindrus, samainīja kas maināms, uzlaboja, kas uzlabojams. Motoram pavisam cita dziesma. Ja kāds nezin ko darīt ar motoru, viennozīmīgi, iesaku- vest Kārlim Wink

Motoru vakar ieliku mocī, bet pavadīt mūsu vikingus neizdevās. Šodien kaut ko paregulēju un izlēmu līgot braukt ar Jawu Smile Ceļš gan garš (150 km, 3h), bet cik patīkams. Braucu un smaidu ķiverē. Un tādu citu cilvēku reakciju nebiju gaidījis- nāk klāt, priecājas, ka tāda JAWA tak viņiem bijusi, apdzenot sapīpina, rāda paceltu īkšķi, uzmet ar avareikām. Kamēr benzīntankā pērku hotdogu, manu motociklu fotografē garāmgājēji Grin Vārdsakot, ūdenstorņi sajūtām par zemu.
 
admin
Foršs stāsts Smile
 
turists
Tā pārspīlētā uzmanība ir patīkama tikai sākumā.. vēlāk jau sāk piegriezties.. vismaz man tāir.
 
Dezinfektors
Kādi ir motora apgriezieni braucot ar ātrumu ~80km/h? Mans tahometrs rāda 5000 min-1. Tas taču ir par daudz, vai ne? Otra lieta, tukšgaitas apgriezieni. Ja tahometrs rāda 1000 min-1, tad motors principā gandrīz vairs negriežas- apgriezieni ir tik lēni, ka deg lādēšanas lampiņa un "uz ausi" izklausās, ka tur tik kādi 500 min-1. Vai ir iespējams, ka ir ielikts nepareizs zobratu pievads tahometram? T.i. no cita modeļa. Tas maz ir iespējams? Kaut cik stabilu tukšgaitu var dabūt tikai tad, kad tahometrs rāda 2000 min-1.

Cik zobiem ir jābūt velkošajai zvaigznītei bez blakusvāģa versijā?
 
Kaarlis
Zobratam jābūt 17z. Tahometram nepareizu pievadu nav iespējams ielikt. Izskatās ka tev totāli melo tahometrs pats. Man arī viens tāds bija. Brīvgaitai normāli būtu jābūt ap 1000, 1100 rpm.
 
Dezinfektors
būs jāsazīmē cits tahometrs pamēģināšanai.
 
Guntis
Nomaini tahometru,viss būs labi.
 
Dezinfektors
Man, braucot no Miedropa atpakaļ uz Rīgu ,aizdedzes atslēga pārtauca darboties pozīcijā kurā ir ieslēgtas tuvās gaismas. Vai nu brauc bez gaismām, vai nebrauc nemaz Grin Laikam laiks pāriet no oriģinālās uz vecāku- tādu kurai pati atslēga izskatās pēc atslēgas, nevis vienkārša stienīša. Ja kādam ir tāda lieka krājumā, labprāt iegādāšos.
 
Guntis
vnk būs paķert jaunu.

pat ja dabūsi lietotu,viņai būs viena atslēga.

Ne visi atslēg meistari māk atrast sagataves ,šīm atslēgām.

Sagataves kodu es tev vēl pateikšu,tad tik atliks noskaidrot kreisais vai labais virziens.

Vienalga tas maksās ap 9-10,-eiro. +pa cik dabūsi slēdzeni/atslēgu.

Cik maksās veikalā JAUNA ar divām atslēdziņām? nemokoties?

P.S. tas viss no manas pieredzes.
Labojis Guntis uz 27-04-2014 20:09
 
Dezinfektors
Šķirstot ģimenes albumus ieraudzīju sevi un savu jawu kādus ~26 gadus atpakaļ. content31-foto.inbox.lv/albums/c/creativz/638/IMAG2013.sized.jpg

Te jau kopā ar pasažieri
content31-foto.inbox.lv/albums/c/creativz/638/IMAG2011.sized.jpg

Un te mans tēvs ar šo jawu.
content31-foto.inbox.lv/albums/c/creativz/638/IMAG2014.sized.jpg
 
oilmaster
Ha, ha, labs!Grin
 
Guntis
vnk mīļi Smile
 
Iet uz forumu: