Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Aizved savu Lāsmiņu uz Munameģi!
Kaarlis
Guntis rakstīja:

Nesaprotu,ja es netieku piektdien,kāpēc man jāsperas uz Munameģi?
Ne Palsmani???

Kaut ,kas te...

Kārli HELP,vajag vagara stingro roku.

P.S. tā ir ka nav konkrēta cilvēka,kas vada un organizē... Sad

Gunti, nepārproti! Šonedēļ štukojam iespējas, nedēļas sākumā saliekam punktus uz "I"
Versija par piektdienas vakaru ir tā dēl, ka ir diezgan daudz estiņu pusē ir ko braukt un redzēt, tā dēļ lai neizstieptu dienu tukšos kilometros, labāk tos satīt tā pat, piektienas vakarā. Palsmane jau ir pasākuma sestdienas vakara daļa.
 
Kaarlis
Un nesaredzu īpaši šķēršļus izbraukt piektdien vakarā, sestdien bez kravas izblandīties, vakarā būt tajā pašā Palsmanē un tie , kas brauc vēlāk, satiek mūs kādā norunātā punktā...
 
AldisK
Guntis rakstīja:

Nesaprotu,ja es netieku piektdien,kāpēc man jāsperas uz Munameģi?
Ne Palsmani???

Kaut ,kas te...

Kārli HELP,vajag vagara stingro roku.

P.S. tā ir ka nav konkrēta cilvēka,kas vada un organizē... Sad

Gunti Tu kārtīgi izlasīji, ko es uzrakstīju. Sestdienā pa dienu Palsmanē nav ko darīt, tāpēc sestdienas braucēji brauc uz Munameģi un tur Munameģī visi satiekas un brauc atpakaļ uz Palsmani kopā. Līdz ar to sestdienas braucēji neredzēs daļu no maršruta ap Kornetiem un Igaunijā. Jo vienā dienā braucot no Rigas to visu aptvert nav iespējams.
 
modza
Guntis rakstīja:

Nesaprotu,ja es netieku piektdien,kāpēc man jāsperas uz Munameģi?
Ne Palsmani???

Kaut ,kas te...

Kārli HELP,vajag vagara stingro roku.

P.S. PIRMKĀRT. Man ir vienalga jau vai es sestdien uz Munameģi braucu caur Palsmani,vai pa TAISNO.
OTRKĀRT. Ceļasomas parocīgi ir nevazāt līdz ,bet atstāt BĀZĒ(Palsmanē) !
TREŠKĀRT. MAN svarīgi ir kopā braukt,nevis dalīties frakcijās.

Laikam jau te ir jautājums par to, cikos piektdien atbraukušie startēs no Palsmanes igauņu virzienā? Vai arī gaidīs setdienas rīta braucējus, kuri gribēs savu mantību atstāt bāzē.
 
Gerhard
must now start to make a list.

who start Friday , where meet, and a time

who start Saturday , where meet and time

where to meet both groups a time and place

I start Saturday , 10 a clock any place in Riga i can

and everyone knows anything
 
aivarsz
Gerhard Nies rakstīja:

must now start to make a list.

who start Friday , where meet, and a time

who start Saturday , where meet and time

where to meet both groups a time and place

I start Saturday , 10 a clock any place in Riga i can

and everyone knows anything


Be patient.

Route options are still being planned (i hope)
On Saturday at ten o'clock, you can go with the kids to eat burgers. It is your best choice. Forget about the trip Smile.

Way to from Riga to Munamägi using Jawa with sidecar is about 4- 5 hours minimum. Without stopping. Iron butts. Think about this.
But if you are ready start with us Friday ~ 6 or 7 PM from Riga i think it is your best choice. BR
 
Gerhard
if noone want a compromis, then i stay riga
 
aivarsz
Don't worry Gerhard, still is a week.
 
Guntis
Izbraucot 6:00 no Berģiem VĒLĀKAIS Palsmanē būsim 8:00.

gan 634,gan 638 viegli var braukt ar -atļauto maksimālo- !

un ja mēs braucam ar atļauto maksimālo ātrumu, mums NEVIENS nav jālaiž garām !

Grin
 
palsmanietis
EU,veci, netaisiet jokus, uz skuniti ir rinda, tapec liekiet tos punktus uz I un ieviesiet skaidribu lidz tresdienas vakaram , cik un kad kas ieradisieties. Iespejas uznemt visus un iedot kafiju ar alu gan piektdien, gan sestdien ap 19.30. utt.
 
palsmanietis
EU,veci, tas jau ir nopietnak, nevis klacu limeni, man prieks, ka sakam vilkt galus.
 
modza
Guntis rakstīja:

sušķi negrib saskaitīties,bet minimums 10 JAWA būs.
tas tikai piektdienas vokarā...

FUJ mūžīgajiem nolecējam...

1. Kārlis.
2.Aivars.
3.Andis-ar nolecēja JAWA.
4.Aldis.
5.Edmunds.
6.Guntis(ursus)-domājams piektdien.
7.modza

8.Andris(Bargais)?
9.bobby?
10.vecais?
11.spark-sestdien ?

Šamie būs ,lai vai kas.

P.S. lūdzu kas brauks sūtīt man PM,es labošu sarakstu-atjaunināšu.

......tā, tā, un cik Lāsmiņas būs?
 
PinkuJanis
Sveiciens visiem Jawa cilvēkiem!

Vai drīkst piebiedroties Munameģa iekarošanai?
Startēju piektdien.
Lāsmiņa pievienosies pašā vakarā pēc darba ar auto Palsmanē.
 
aivarsz
PinkuJanis rakstīja:

Sveiciens visiem Jawa cilvēkiem!

Vai drīkst piebiedroties Munameģa iekarošanai?
Startēju piektdien.
Lāsmiņa pievienosies pašā vakarā pēc darba ar auto Palsmanē.


Neviens gribētājs nekad nav ticis atraidīts, kā man šķiet, vismaz šī foruma ietvaros. Ceru, ka tā būs arī tālā nākotnē, ja vien kāds ar savu rīcību radikāli un neatgriezeniski nemainīs vispārējo kolektīvo viedokli šajā sakarībā.
Pieteikšanās un vienošanās par izbraukšanas laikiem pie galvenajiem atlikušajiem brauciena idejas perētājiem. Sekojoši- Guntis, Kaarlis vai Oilmaster (kurš sakūda, ignorē un nebrauc). Izvēlies perspektīvāko no trijiem. Smile. Un tad jau tiekamies uz ceļa.
 
Kaarlis
Tātad, uz šo brīdi pasākuma plāns sekojošs: Piektdien 18.00 startējam Palsmanes virzienā, nakšņojam tur (Palsmanietis varētu precizēt ģeogrāfiju un varbūt pievienot navi koordinātes) un sestdien 9.00 veļamies lejā no siena gubas. Šajā laikā būtu labi, ja pievienotos sestdienas braucēji un nomestu savas liekās mantas. Tālāk mizojam Estlandijas virzienā pa Elf piedāvāto maršrutu:
Palsmane-Korneti-------------------63km
Korneti-Peļļu grava ------------------------------5km (grantenieks ~3km)
Peļļu grava- MUNAMEĢIS (Haanja)------32km (grantenieks ~3km)
MUNAMEĢIS-Vastseliina--------------------16km (grantenieks16km)
Vastseliina-Vana-Vastseliina-----------------5km
Vana-Vastseliina-Skatu tornis --------------4km
Skatu tornis -Piusas smilšu alas --------15km
Piusas smilšu alas-Rouge------------------49km (grantenieks 16km)
Rouge-Ape----------------------------------------33km (grantenieks 17km)
Ape-Palsmane-----------------------------------46km
skatoties pulkstenī un mēģinot iekļauties stundās un kilometros. Limits: 19.30 jābūt siena šķūnī pie kausa. Svētdien nesteidzīgi ieturam virzienu Rīga un ja sanāks, paķeram Raiskuma apkārtni un iepriekš plānotos objektus.
Pusdienu ieturēšanai jāsameklē kāda sabiedriska ēstuve, savukārt vakariņām un brokastīm kaut kas jāpaķer no lielveikala.
Nedrīkst arī ignorēt iepriekš minēto un jāņem līdzi pases un OCTA izdrukas kā arī riepu lāpāmais inventārs un citi štrunti.
Un, vis beidzot, diezgan pilns interesentu saraksts:
1) bobby
2) Ursus sestdien
3) Kaarlis piektdien
4) Aldisk piektdien
5) Edmunds setdien
6) Vecaiss piektdien
7) Gints29 piektdien
8) Modža
9) Bargais piektdien
10) Elf sestdien
11) Andis sestdien
12) Aigars piektdien
13) Gints piektdien
14) Andrew77 sestdien
15) Palsmanietis gaida uz vietas.
16) Uldis638 piektdien
17) Pinku J'anis piektdien
18) Spark no Retromoto sestdien
19) Gacha sestdien

Šis ir izvilkums no foruma un būtu ļoti labi ja apstiprinātu vai atteiktu savu dalību jau laicīgi. Pagaidām diezgan droši, ka nebrauks Aivarsz, Gerhards un Oilmasters.
Labojis aivarsz uz 07-09-2012 13:22
 
aigars
Es vēl arvien esmu PAR ierašanos piekdien vakarā jo man Palsmane 25 km, bet kādu procentu atstāju vēl rezervē. Diemžēl man tāda darba specifika, ka vienmēr esmu darbā. Bet visu laiku esmu par izbraucienu.
 
palsmanietis
labvakar adrese-smiltenes nov.palsmanes c.KRAMPISI isa legenda no vidzemes sosejas-smiltenes krusts- taisni 9km ,palsmane pa labi-7km iebraucot centra pirms baznicas puki -3km nobraucam 2km un kreisa puse krampisi mans tel 26629265 jurisAngry
 
aigars
Kartē Krampīšus neatradu, kādas mājas ir kaimiņos?
 
aivarsz
aigars rakstīja:

Es vēl arvien esmu PAR ierašanos piekdien vakarā jo man Palsmane 25 km, bet kādu procentu atstāju vēl rezervē. Diemžēl man tāda darba specifika, ka vienmēr esmu darbā. Bet visu laiku esmu par izbraucienu.


Es gribētu tev atbildēt kā darbaholiķis, kurš padsmit gadus iekšēji un ārēji cīnās ar līdzīgām lietiņām. Paklau. Ja tu visu nedēļu būtu mazliet vairāk darbā, nekā tev, taviem darbiniekiem, dažādām dabas katastrofām, darba negadījumiem, u.t.t. patiktos, tad jau tava darba specifika un kāds cits tevi aizvietot spējīgs un saprotošs darba kolēģis gan jau spētu sakārtot, lai arī tu reizumis kādu mirkli no dzīves vari veltīt savām personīgajām interesēm?
 
Guntis
ĀRPRĀC 2012 Grin

Sestdienas braucēji varētu 6:00 izbraukt no Berģu DEPO (pats pagaidām plānoju jau ierasties piektdien,bet ja netieku,tad sestdien 6:00 izbraucu no DEPO).

Vai katram nevajadzētu 5litru kanniņu ar benzīnu līdz rezervei?
Labojis Guntis uz 04-09-2012 07:43
 
Iet uz forumu: