Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA/CZ vācās uz moto sezonas noslēguma braucienu "No Gaujas līdz jūrai" 22 septembr
aivarsz
palsmanietis rakstīja:

EU,veci, ir alus,ir varianti.Iespejams paest vakarinas:zupa+kotlete ae kartupeliem+kafija vai teja ar cepumiem=5 lati atseviska telpa, var patuset 2-3 stundas, tas ir pie pasa Gaujas tilta. butu labi, ja mes savaktos kadi 20< edaji,tad var uzskatit, ka esam sarunajusi....Frown


Par kuru no Gaujas tiltiem iet runa? Tuvāk Siguldai, vai tuvāk jūrai?
 
oilmaster
Palaidies par Gerharda kunga jauko piedāvājumu, bet šodien apspriests ar Kārli, ka to ar pierīgu vajadzētu pārcelt uz citu reizi. JO visi braucēji nebūs no Rīgas un tad dzīties uz baložiem, tad atpakaļ utt. Ņemot vērā, ka viss pasākums beidzās līdz ar tumsu.

1. Mums vajag sarunāt tikšanās vietu (mans+ Kārļa variants pie Juglas Rimi, lejā. Turpat bode, turpat benzīnu var uzpildīt, ja vajag)
2. Laiku! Manuprāt kādu stundu pirms izbraukšanas uz to pusi
3. Plānotu kopīgu JAWA/CZ mazu izbraukšanu uz kādu pasēdēšanas, paēšanas vietu, ja paliek par garlaicīgi. Tad visu pa mājām, kur nu katram virziens.

To vajadzētu saspraust, kā nemainīgu un uztaisīt kādu info priekš tiem, kas nav aktīvi forumisti, ko es varētu padalīt, pareklamēt.
Jūsu domas?!
 
aivarsz
oilmaster rakstīja:

Palaidies par Gerharda kunga jauko piedāvājumu, bet šodien apspriests ar Kārli, ka to ar pierīgu vajadzētu pārcelt uz citu reizi. JO visi braucēji nebūs no Rīgas un tad dzīties uz baložiem, tad atpakaļ utt. Ņemot vērā, ka viss pasākums beidzās līdz ar tumsu.

1. Mums vajag sarunāt tikšanās vietu (mans+ Kārļa variants pie Juglas Rimi, lejā. Turpat bode, turpat benzīnu var uzpildīt, ja vajag)
2. Laiku! Manuprāt kādu stundu pirms izbraukšanas uz to pusi
3. Plānotu kopīgu JAWA/CZ mazu izbraukšanu uz kādu pasēdēšanas, paēšanas vietu, ja paliek par garlaicīgi. Tad visu pa mājām, kur nu katram virziens.

To vajadzētu saspraust, kā nemainīgu un uztaisīt kādu info priekš tiem, kas nav aktīvi forumisti, ko es varētu padalīt, pareklamēt.
Jūsu domas?!


P.S.
1. Gerhard Nies- Kuri no Rīgas- pierīgas četriem Baložiem tie ir? Rīga, pārdaugava, Olaines pagasts, Ķekavas pagasts vai Vidzemes šoseja?
2. Palsmanietis kaut ko minēja par iespēju patusēt kādā kafūzī dažas stundas afterpatijā pie kāda no Gaujas tiltiem, ja ir kvorums, gribēšana un varēšana. Nav skaidra tikai tilta atrašanās vieta.
3. Juglas Rimi tiešām varbūt ir O.K. kādai daļai no rīdziniekiem. Berģu Depo ir mazliet izdevīgāks tiem, kas brauc no Berģiem, Sarķenes vai Jaunciema puses. Es, ja varēšu piebiedroties, braukšu ārā no Vangažiem, tāpēc varētu gaidīt jūs, piemēram, pie "Brāļa" alus darītavas un krodziņa, kas varētu būt izdevīgi arī tiem biedriem, kas uz Vidzemes šosejas izbrauc no apvedceļa. Nākamais foršais tikšanās punkts varētu būt Siguldas Neste- vieta, kur piebiedroties Vidzemes ļaudīm. Ir benzīns, ir lielveikals, tiem, kam tas ir nepieciešams. Un tad, smukiņām, visi kopā, caur Turaidu uz starta vietu.
Labojis aivarsz uz 12-09-2012 22:57
 
oilmaster
Baloži pie Ķekavas.
 
AldisK
aivarsz rakstīja:

palsmanietis rakstīja:

EU,veci, ir alus,ir varianti.Iespejams paest vakarinas:zupa+kotlete ae kartupeliem+kafija vai teja ar cepumiem=5 lati atseviska telpa, var patuset 2-3 stundas, tas ir pie pasa Gaujas tilta. butu labi, ja mes savaktos kadi 20< edaji,tad var uzskatit, ka esam sarunajusi....Frown


Par kuru no Gaujas tiltiem iet runa? Tuvāk Siguldai, vai tuvāk jūrai?

1. Es sapratu, ka tas ir aiz Ādažiem, jūras pusē, tās guļbaļķu mājas, ja tā, tad pavasarī motoatklāšanā mēs tur dzērām kafiju. Domāju, ka nav slikts variants. Ja tas iespējams, labprāt piekrītu.
2. Braucot no Kurzemes puses ir vienalga vai tas ir Rimi, vai Berģu depo. Berģu depo vairākas reizes esam vākušies, liekas tā pierastāk.
3. Jāsāk taisīt sarakstu, lai redz kas un cik?
 
aivarsz
1. Es sapratu, ka tas ir aiz Ādažiem, jūras pusē, tās guļbaļķu mājas, ja tā, tad pavasarī motoatklāšanā mēs tur dzērām kafiju. Domāju, ka nav slikts variants. Ja tas iespējams, labprāt piekrītu.
2. Braucot no Kurzemes puses ir vienalga vai tas ir Rimi, vai Berģu depo. Berģu depo vairākas reizes esam vākušies, liekas tā pierastāk.
3. Jāsāk taisīt sarakstu, lai redz kas un cik?[/quote]

Komentēju:
1. Nu, ja dedukcijas ceļā ir domāts, ka tā varētu būt Carnikavas "Korande", tad +- ir OK visiem no dažādām Latvijas vietām. No Saulkrastu motoskrējiena nobeiguma tikai kādi mazpadsmit kilometri.
2. Kā tu brauc no Kurzemes? Lien cauri Rīgai, vai rullē labāk pa apvedceļu? Tas ir tas būtiskākais pulcēšanās vietas izvēlē. Jo no apvedceļa vienu krustu (ar luksoforu) pirms Vidzemes štrāses griež pa kreisi, trāpa tieši Berģos.
3. Par sarakstu- domā ka vajag šajā gadījumā? Nospraužam vienkārši maršrutu ar, piemēram, 3 iespējamiem tikšanās punktiem, ja nepieciešams.
Piemērs: Plkst. tikos un tikos Jawisti tiekas tur un tur. Gaidīšanas laiks 15 min- izbraukšana. Plkst. xxx nākamā vieta. 15 min- izbraukšana. U.t.t.
Tie ļaudis, kas čatojas pa forumu, noteikti tak poados balsi par savu dalību. Man ir daži neforuma Jawa lietotājbiedri, ko apziņošu mutiski par iespējām tikties kaut kur.
 
AldisK
Par "Korandi" arī gāja runa. Es jau parasti braucu uz Juglu, Gaiļezeram pa otru pusi, tāpēc jau teicu, ka der gan Rimi Juglā, gan Berģi.
Par sarakstu:
No Palsmaniešiem sapratu, ka vajadzīgs cilvēku skaits, ja grib viņu piedāvātās vakariņas pa 5Ls, atsevīšķā telpā. Tad jau galds būtu gatavs uz pasūtīto laiku sagatavots, un nebūtu pasūtīšanas un ēdiena sagatavošanas laika zaudējums. Kad pirmais jau sen paēdis, kad pēdējam tikai atnes ēdienu. Tāpēc vajadzētu to sarakstu, lai varam saprast cik cilvēku būs.
 
Kaarlis
Tikšanās punkts varētu būt Juglas rimi stāvlaukums- izbraucot no Rīgas pa ceļam un jāņem vērā ka depo un statoils būs pilni ar citiem moto.
 
palsmanietis
Sveiciens visiem jaukajiem "javistiem" no Palsmanes. Laikam ritvakar Vidzemes zinas varesiet uz sevi paskatities no malas un "tos jaukos brizus draudzin atceries,tos atceries..."Zeni,paldies jums visiem, ka padevaties "palsmaniesa" kletinas avanturai un pieturejat pie mums. Tie,kas piedalijas tacu sajuta, ka bijat gaiditi "ar medus maizi" u.t.t. Smaidosas Lasminas, kas sagaidija pie Palsas tilta un ar lapam pavadija lidz "Krampisu" nometnei, atri saprata,ka esat patiesi uzticigi SAVAI JAVAI un vieniga Lasminas vecamamma,kura tika pagodinata ar BUCU. Ir jau atskanas un jautajumi, kad vini atkal pietures Palsmane un ilgak laus apskatit SAVAS JAVAS,esot bijis par isu...
 
palsmanietis
Ja,zeni,runa ir par Korandi, domajam jusu labad,lai visi reize var sakt vakarinot mieriga gaisotne bez grustisanas,jo ja ir vismaz 20 cilv,iemaksasim drosibas naudu,parejo pec tam, citadi neatbraksiet un ko tad, sakot jau pieteikties bardainie baikeri.Ja tas apmierina,tad rit noslegsim darijumu,lai varat mierigi baudit nosleguma braucienu un zinat,ka tur ir punkts.Detalas...laika gaita. Ar visa laba velejumiem un patiesa ciena. Lasminas vecamamma.Wink
 
AldisK
Es par piedāvājumu.
 
admin
Vecmamma rulle :-)
 
zxz
Es ar par krogu pie Gaujas.
 
aivarsz
Es arī PAR!
 
bargais
Ļoti labi! Būšu
 
Gerhard
the meeting time is?
 
Peteris
Es par !
 
aivarsz
Gerhard Nies rakstīja:

the meeting time is?


I think - meeting time- at 12.00 in Jugla "Rimi"

or at 13.00 in Turaida- "Kungu Rija".
jugla_rimi.jpg
 
palsmanietis
Paldies,vecamamma tiesam rulle, darijums sovakar tiks noslegts. Tie javisti,kas var un grib redzet, tad sovakar 22.25 LTV 7 Vidzemes TV radis Lasminu pasakumu Palsmane. vares ari interneta www.stvstudija.lv Lai jums visiem veicas.Wink
 
aivarsz
Super! Paldies Palsmanietim par iniciatīvu. Būs prieks kopā patusēt.
 
Iet uz forumu: