Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pagriezienu relejs.
zigmars
Labrīt!
Skatījos 638 Jawai 12V releju pagriezieniem. Pēc elektroshēmas izskatās, ka vajag 2 kontaktu, bet te ir visādi un visi der 638-tajai.
http://www.motoren.sk/shop/Jawa/101/22
Tad kurš ir īstais? Ja ir 3 kontaktu relejs - tad kam domāta tā 3 spaile?
vai arī der jebkurš relejs arī no auto?
Vecā releja man nav vispār - pazudis.
Veiksmi visiem pavasarī!
 
Kaarlis
Neskaties uz tiem vecajiem alumīnija krāmiem. Nekas tur labs no viņiem nav. Viens no variantiem- veikalā ir relejs plastmasas korpusā ar 3 kājām- 3 kāja domāta masa. Tas vismaz pareizi strādā. Der praktiski jebkurš vecākas paaudzes auto relejs. audi, folksis, bmw, micuks u.c.
 
Rich
Es savai uzliku Žiguļa pagriezienu releju (šķūnītī atradās pilnīgi jauns iepakojumā), vadi pievienojas pie 2 spailēm, trešā paliek brīva. Tā domāju der jeb kurš 12V relejs, ja tik vieta atļauj.
 
Gaigars
Kur ir problēma, ja pagriezienu gaismas nepārtraukti deg nevis mirgo . Domāju relejs beigts, nopirku veikalā jaunu (12V alumīnija relejs) tas pats.
 
Erlands
Es uzliku no Audi un elektro sv
ārstības neiespaido ,strādā kā pulkstenīts.
 
morgans
Gaigars rakstīja:

Kur ir problēma, ja pagriezienu gaismas nepārtraukti deg nevis mirgo . Domāju relejs beigts, nopirku veikalā jaunu (12V alumīnija relejs) tas pats.

Paeksperimentē ar spailēm un gan jau strādās. Man liekās ja saslēdza nepareizi tad dega nevis mirgoja. Man ar ir alumīnija 12v un strāda skaisti.
 
Erix
Alumīnija..bija arī no auto, bet mirkšķināšanas biežums nebija adekvāts.
 
Juris2
Labvakar! Man ir Iskra relejs ar 3 izvadiem AEP1502 , L1 L2 C , kas ir kas?
Jauzstada uz Jawas 634.4
Paldies!
 
Juris2
Guntis rakstīja:

Nezinu kā ,ja pareizi atceros,tad.

L1 un L2 varam tulkot kā līnija(ieslēgts vados).

Trešais būs masa.

Neesmu pārliecināts,bet nekas pārgudrs nebija.


Tad sanāk ka jāmaina slēgums -respektīvi pagriezieniem vajadzētu patstāvīgu + un caur releju raustītu - , bet izmeiģināju arī tā , bet nekas nespīd un nemirgo...
 
Guntis
www.jawaklubs.lv/...ead_id=964
 
Kaarlis
Uzrāvos arī es uz šo releju. Internetā diez ko daudz par šo atrast nevar taču ir pamatotas aizdomas ka šo jawai uzlikt nevarēs. scootrs.com/...uct_ID=743
eidetec.com/...ng-diagram
Snāk ka C ir com un nāk no ģenerātora tinuma, L1 un L2 (load) ir labā un kreisā spuldzīšu ķēde. Tātad maiņstrāvas barošana komplektā ar citu slēgumu.
Gribētos domāt ka šamais produkts varētu derēt tiem jawas izstrādājumiem, kam ir nejawas motori un cita veida elektroshēma.
 
Juris2
Kaarlis rakstīja:

Uzrāvos arī es uz šo releju. Internetā diez ko daudz par šo atrast nevar taču ir pamatotas aizdomas ka šo jawai uzlikt nevarēs. scootrs.com/...uct_ID=743
eidetec.com/...ng-diagram
Snāk ka C ir com un nāk no ģenerātora tinuma, L1 un L2 (load) ir labā un kreisā spuldzīšu ķēde. Tātad maiņstrāvas barošana komplektā ar citu slēgumu.
Gribētos domāt ka šamais produkts varētu derēt tiem jawas izstrādājumiem, kam ir nejawas motori un cita veida elektroshēma.


Ļoti piekrītu! Cik pameklēju viņs tur kaut kādiem mopēdiem tiek uzstādīts.
 
Iet uz forumu: