Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Vējstikls
Peteris
Varbūt kādam ir interese iegādāties šo vējstiklu !

 
koknesis
Ja drīks jautāt, kāpēc pārdod ? Nepatīk kā izskatās vai evektivitåte ? Jautāju jo esmu sev uzstādījis tieši šādu stiklu, bet neesmu vēl iemēginājis.
 
http://atlasmotors.lv
Guntis
Stikls ir ļoti labs,interesē ko pārdod?
Labojis Guntis uz 11-01-2017 21:50
 
kergers
Man ar viens stikls būs pārdošanā. Mazliet vēlāk ielikšu bildi, par cenu varēsim vienoties. Stikls nobraucis 500km, praktiski jauns.
 
Peteris
Ir iegādāts jauns divdaļīgais vējstikls, kuram ir lielākas iespējas regulācijai !
Gunti, cena nav kosmiska priekš Tevis 35 eiro !
 
Laacis_ar07
Man vienu stiklu rezervējiet,nezinu citādi kur meklēt!
 
UgunsX
Jebkurā moto veikalā varbūt??? Grin Grin
 
kergers
Pārdošanā vējstikls. Bija virsū Hondai, kad nopirku. Iepriekšējais īpašnieks uzlika, nobrauca kā teica 500km līdz Kurlandam un atpakaļ, tātad faktiski tikko piebraukts. Man un Magnai neder, jo esmu par garu un ķivere sanāk tieši vēja plūsmā vai varbūt bija neprecīzi uzregulēts. Mra vācu platmasnieks, bodē jauns nāk 70 eiro, kronšteini vēl 35. Atdošu par 65 eiro. Ir uzlikta gumijota apmale, kas viegli nāk nost. Izmēri platums: 43,5cm ; augstums 49,0cm
Foto linkā:
http://fotki.lv/lv/Kergers/990454/
Labojis kergers uz 12-01-2017 14:47
 
kergers
Ceru, ka Pēteris neļaunojas par konkurences sastādīšanu. Domāju, ka visiem Jawistiem vējstikli pietiks Wink
 
Laacis_ar07
UgunsX rakstīja:

Jebkurā moto veikalā varbūt??? Grin Grin

Varbūt,bet parasti klasikai nav domāts,tikai attiecīgajai markai.Nezinu hondā un pie Serģa neatradu.Pa veikaliem es tāds slinks braukātājs!
 
UgunsX
Var dabūt arī ne konkrētai markai, jāiet veikalā un jāsaka - gribu to un to no givi / mra / puig kataloga, vēlams pirms tam internetos noskaidrot vajadzīgās detaļas numuru, lai pārdevējam nav jāčakarējas un lai viņam nerodas vēlme atšūt Grin
 
Guntis
www.motoland.lv pēc kataloga pasūtināsi kādu tev vajag,katalogā visi izmēri,labas cenas,iesaku.
Labojis AldisK uz 13-01-2017 08:04
 
klimpa
Pārdodu jawas stiklu bez stiprinājumiem. Bildi aizsūtišu whatsapp. 26121680
 
Juris2
Oriģinālie stiprinājumi Salvo vējstiklam , ir arī pats vējstikls tikai sagraizīts(vietas priekš pagriezieniem)
content33-foto.inbox.lv/albums/y/youth2/Pardot/20180816-113325.sized.jpg
 
Iet uz forumu: