Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Specinstrumenti.
Kaarlis
Kopā ar 634 jawu ieguvu arī dažus specinstrumentus. vienu daļu atpazīstu un esmu par tiem baigi priecīgs, dažu nozīmi neizprotu.
superīgi sakonstruēts ir virzuļa pirksta montāžai paredzētais rīks- pat ar ieliktni pirksta adatu saturēšanai... Bezgala universāls uztaisīts arī motora jaukšanai uz pusēm der abiem kloķenes galiem un strādā visos virzienos.
 
Guntis
content22-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/634/novilcejs.jpg

WAPE novilcējs/universālais(kaut kādiem scooteriem). Pasūtam un pērkam caur scooters.lv
Cena ap 5,-ls.

Veikals Gogoļa 14,pagalmā,kur ir arī Rebir firmas veikaliņš(vai bija).
 
Gints
Guntis rakstīja:


WAPE novilcējs/universālais(kaut kādiem scooteriem). Pasūtam un pērkam caur scooters.lv
Cena ap 5,-ls.

Veikals Gogoļa 14,pagalmā,kur ir arī Rebir firmas veikaliņš(vai bija).


Kaut kā neatrodu, vari linku iedot?
 
Guntis
http://scooter-club.lv/vam/

Man atveda,bet pasūtījis esot bijis tur,gaidīts divas nedēļas.

Galvenā vītne ir M27(jo novilcējs jau bija darbā).

Protams ja nav uz vietas,tad jāgaida.Es ceru ,ka pietiks ar zvanu,ka nebūs speciāli jābrauc pasūtīt.
 
aivarsz
Guntis rakstīja:

http://scooter-club.lv/vam/

Man atveda,bet pasūtījis esot bijis tur,gaidīts divas nedēļas.

Galvenā vītne ir M27(jo novilcējs jau bija darbā).

Protams ja nav uz vietas,tad jāgaida.Es ceru ,ka pietiks ar zvanu,ka nebūs speciāli jābrauc pasūtīt.


Laba štelle tas noņēmējs. P.S. ar scooters.lv sadarbojos jau sen, bet nebiju mēģinājis tur kaut ko sūtīt. Skūteru sakarībā- ir ziņas, ka elektroniskās maiņstrāvas sistēmas a la Vape no Ķīnas par maziņiem latiem, piedāvā vairāki skūteru detaļu tirgotāji Latvijā. Pagaidām nav atsauces no teorētiskajiem vai jau esošajiem pircējiem, tāpēc vairāk neizteikšos.
 
andiss
Kādam gadījumā nav momentatslēga (nezinu vai tā to pareizi sauc), vajag atslēgu ar ko kontrolēt spēka momentu pievelkot skrūves!?
Vispār man pašam viena ir, bet tāda paliela, tai mērījumi sākas tikai no 42 Nm, vajag tādu, kas mēra sākot vismaz ar 10Nm.

Ja kādam ir, būšu pateicīgs, ja varētu aizņemties uz dienu!
 
Guntis
atjauninu uz laiku,paliek atkal aktuāli.
 
Anris
Nav jau nekāds specinstruments, bet izjaukt un salikt amortizātoru bez liekām problēmām palīdz. Vienkāršs izpildījums no lietām kas bija pie rokas.
content26-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/21-11-2012/2012-11-21-19-37-04.sized.jpg
 
Kaarlis
andiss rakstīja:

Kādam gadījumā nav momentatslēga (nezinu vai tā to pareizi sauc), vajag atslēgu ar ko kontrolēt spēka momentu pievelkot skrūves!?

Vispār to dēvē par dinamometrisko atslēgu, lūk finansiāli paviršais ieskats; www.salidzini.lv/...sl%C4%93ga
 
turists
Guntis rakstīja:

atjauninu uz laiku,paliek atkal aktuāli.


Man ir, vari dabūt. kādu vajag?
 
Guntis
Es laikam Mārci nesapratu,tāpat kā viņš mani Grin
Ne; vnk bija telefona zvans,kur un kā ko esmu dabūjis(noņēmējs WAPei).

Izvilku tofiku pirmajās rindās.

P.S. Laprāt iegūtu īpašumā motora -pušu plēšamo- instrumentu.
 
Kaarlis
Visus motorjaucamos štrumus īslaicīgi var dabūt no manis kā paraugus lai izgatavotu sev kopijas. Starp citu, vapei ir iespējami divu veidu novilcēji- atšķiras vītnes.
 
alfa
Sveiciens jawistiem!

Varbūt kāds pret atlīdzību var aizdot motora zvaigznes novilcēju?
Atrodos Rīgā.
 
Rich
Bez atlīdzības varu aizdot, atrodos Siguldā. tel.29430333.Wink
 
Iet uz forumu: