Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Čuguna cilindru krāsošana
Juris2
Vispirms smilšot krāsot vai vispirms izslīpet un remonta izmēru? Vai ar pūlverkrāsu varētu krāsot?
 
magaivers
Var darīt tā ka, nostrūklo tad attauko un nogruntē. Pēc tam aizved slīpētājam, lai izslīpē pēc vajadzīgā izmēra un pēc tam nokrāso. Es lietoju vienkomponenta krāsu un grunti airasolos!
 
Juris2
Vietējie pūlverkrāsotāji lika vilties, nevarēśot starp ribam izstrūklot gan pulveri iepūst un nakšot nost tā krāsa , ķipa pie 150 gradiem kaut kas tai krāsai nepatikot bet vai tur ir tik daudz? Vienkarši sakot noleca.
 
bahmuc
magaivers rakstīja:

Var darīt tā ka, nostrūklo tad attauko un nogruntē. Pēc tam aizved slīpētājam, lai izslīpē pēc vajadzīgā izmēra un pēc tam nokrāso. Es lietoju vienkomponenta krāsu un grunti airasolos!


Nu diezin vai tavs variants būs baigi pareizais. Slīpēsanas, pareizak sakot honēšanas procesā, tiek izmantota eļļosana un tā eļļa noteikti ka nonāks starp ribām. Mazgāt var, bet diez vai visu to taukvielu no grunts nomazgāsi, kā rezultātā krāsa tev tur neturēsies. Es, ja krāsotu tad vai nu tikai pirms vai pēc slīpēsanas. It kā sačakarēt krāsojumu slīpējot ir maz iespēju.
 
Guntis
Es krāsotu pirms. Pat ja kaut ko nedaudz noskrāpēs,grūti vēlreiz uzpūst krāsu?

Bet attaukot virsmu starp ribām? Kas vieglāk?

pulverkrāsa... lai sliktāk dzesētos cilindri? nu varbūt es kļūdos. Vnk PARASTĀ melnā krāsa airesolā.

Kā grunts kŗāsa der labi Brunox(epoksīda grunts,rūsas pārveidotājs) - es neredzu jēgu. Neesmu pat gruntējis.
 
Juris2
Guntis rakstīja:

Es krāsotu pirms. Pat ja kaut ko nedaudz noskrāpēs,grūti vēlreiz uzpūst krāsu?

Bet attaukot virsmu starp ribām? Kas vieglāk?

pulverkrāsa... lai sliktāk dzesētos cilindri? nu varbūt es kļūdos. Vnk PARASTĀ melnā krāsa airesolā.

Kā grunts kŗāsa der labi Brunox(epoksīda grunts,rūsas pārveidotājs) - es neredzu jēgu. Neesmu pat gruntējis.


Nu jau esu metis mieru idejai par pulverkrasu!
Un jā,krasosu pirms slipesanas!
Jā brunox skaitas labs, bet tad tu Gunti to nestasti no pieredzes un dzives , jo uz cilindra nesi putis!
 
Guntis
Brunox man nav obligāti uz cilindriem jāpūš,pietiekami daudz lietoju,lai būtu viedoklis.
 
Iet uz forumu: