Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Transilvānija 2020-2022
uldens
Vairums ceļotāji ir jau pabijuši Rumānijas Karpatos, bet tie kas vēl nav bijuši, ir iespēja pievienoties ar JAWA solo močiem.

Ir izstrādātās maršruts braucienam -Latvija -Lietuva -Polija-Slovākija -Ungārija -Rumānija -Moldāvija- Ukraina-Polija- Lietuva - Latvija.

Aptuvenie kilometri 5000km

Izbraucam 18.07.2020,atgriežamies 2.08.2020.

Ja ir interese, jautājumi,priekšlikumi....., rakstiet!
Labojis AldisK uz 16-01-2022 13:38
 
Retais
Es Tev saku, braucam nākamgad. Angry Divi garie braucieni nesanāk viena sezonā, a Pītersberga jau bija no izgājušā gada lolots sapnis.
 
AldisK
uldens rakstīja:

Vairums ceļotāji ir jau pabijuši Rumānijas Karpatos, bet tie kas vēl nav bijuši, ir iespēja pievienoties ar JAWA solo močiem.

Ir izstrādātās maršruts braucienam -Latvija -Lietuva -Polija-Slovākija -Ungārija -Rumānija -Moldāvija- Ukraina-Polija- Lietuva - Latvija.

Aptuvenie kilometri 5000km

Izbraucam 18.07.2020,atgriežamies 2.08.2020.

Ja ir interese, jautājumi,priekšlikumi....., rakstiet!

Ir interese. Iespējams piedalos.
 
Gatis123
Izklausās foršiWink
Izskatās ka arī es varētu piedalīties šajā braucienā!!!
Bet 100% atbildi došu vēlāk!!!
Labojis Gatis123 uz 06-01-2020 18:46
 
uldens
Pagājušo gadu nesanāca izbraukt maršrutu,tāpēc ir doma izbraukt šovasar .
Šovasar ir doma tikai Rumāniju.
16.07-30.07
Varbūt ir kāds ieinteresēts un ar vēlas paceļot Wink
 
uldens
Sveiki visiem.
Jauns gads vecie plāni, brauciens uz Rumāniju.
ieplānotie datumi 15.07--31.07.
Varbūt kāds vēlas pievienoties,šim ceļojumam?
 
AldisK
Nedaudz pamainīju tēmas virsrakstu. Man interesē, bet dažādu apstākļu dēļ, pagaidām neko nevaru konkrēti teikt.
 
Rich
Tā, ka tagad ir brīnumziedīte, esmu gatavs doties da jebkurWink.
Cerams kad nekas extra negadīsies, tāpēc domāju ar mani, Uldi, vari rēķināties.
 
Roualds
Es RZ būtu gatavs startēt. Liec mani kandidātu sarakstā iekšā. Braukšu viens. Piesakos. Sāku gatavoties
RZ 8014
 
Girts
Es arī vēlētos, bet šobrīd 50% ka tikšu, jo sanāk ka nākamās nedēļas nogalē pēc atgriešanās JAWA LATGALE. Ja paspēsim visu 99% izdarīt līdz 15.07 tad piedalos.
 
bargais
Es labprāt, ja kas nepamainīsies.
 
gacans
uldens rakstīja:

Vairums ceļotāji ir jau pabijuši Rumānijas Karpatos, bet tie kas vēl nav bijuši, ir iespēja pievienoties ar JAWA solo močiem.

Ir izstrādātās maršruts braucienam -Latvija -Lietuva -Polija-Slovākija -Ungārija -Rumānija -Moldāvija- Ukraina-Polija- Lietuva - Latvija.

Aptuvenie kilometri 5000km

Izbraucam 18.07.2020,atgriežamies 2.08.2020.

Ja ir interese, jautājumi,priekšlikumi....., rakstiet!

Labrīt !! Vai būtu iespēja apskatī maršrutu kartē ,jo mani doma par transilvāniju arī nedod mieru un esmu sācis pie tā piestrādāt !! Tīri nejauši man atsūtīja linku uz šo saraksti ,jo pēdējo reiz lapā biju kautkad pērn !!
 
gacans
Ja ir interese, jautājumi,priekšlikumi....., rakstiet!


Rakstam jau,a nekādas reakcijas !!
 
uldens
Maršrutu var apskatīt,ieliec gogle mepē sākum punktu un gala punktu un maršruts izlec.
un tā no punkta uz punktu un maršruts veidojas ,un liek punktus tur ko vēlies redzēt,pabūt,un pa kuru ceļu braukt,kaut kā isumā.
 
uldens
Tā kā ir jau mazliet pieteikušies,tad šo slēdzu,bet tas nenozīmē ,ka kāds cits var uzņemties un taisī grupiņu un laist ceļojumā.

1. Uldis + Sandra
2. Aldis
3. Rich
4. Roualds
5. Girts
6. Bargais
7 Arto + Eila(somi)
8. Retais (ar Ulda atļauju ierakstijās, bet iznēmuma kārtā, jo Retais drīkstēja tā daŗīt, jo reizi jau ar Uldi uz Karpatiem brauca)
Labojis Retais uz 31-01-2022 14:10
 
gacans
uldens rakstīja:

Maršrutu var apskatīt,ieliec gogle mepē sākum punktu un gala punktu un maršruts izlec.
un tā no punkta uz punktu un maršruts veidojas ,un liek punktus tur ko vēlies redzēt,pabūt,un pa kuru ceļu braukt,kaut kā isumā.

Protams paldies ,ka pamācīji darboties ar google map,bet apjautājos ,jo varbūt ir izdomāti,nosprausti apskates punti ,ceļi un tt !!
 
uldens
Kā Es parasti daru, ielieku goglē,ko apskatīt izvēlētajā valstī,tur izmet veselu saraktu,tad izlasu apskatos kur tas ir ,ja ir apskates vērts tad arī nospraužu mērķi uz turieni,tā no objekta uz objektu lēnam veidojas maršruts,
Rumānijā brauksim uz vairākām pilīm,kalnu pārejām dažādām,un citām interesantām vietām,Rumānijas finska,vulkānu, uz jūru aizlaidīsim. Wink
 
aivarsz
Sveiki vīri. Šis ceļojums ir sen jau kā Ulda auklēts. Šī brīža situācijā mani nedaudz liek būt piesardzīgam, maršrutējot braucienu caur Ukrainu. Otra lieta, kas varbūt nav līdz galam apsvērta- kādēļ uz dienvidzemēm ir jādodas gada viskarstākajā periodā? Es, labprāt turp dotos septembrī, ja politiskā situācija būtu stabila. Jūlijā labāk uz vēsāku un stabilāku reģionu, Pie Gačas uz Norway vai pie Jurčika uz UK. Neuztveriet nopietni. Tikai personīgās sajūtas un ieteikumi.
 
Retais
Rietumukrainā nekādām problēmām nevajadzētu būt. Un Odesa jūlijā, man tik dēļ tās vien gribasSmile
 
KarlisV
Mēs toreiz braucām augusta beigās. Cik atceros tad kopumā jau bija tāda nesezona. 30 augustā Odesā nopeldēties īsti nevarēja, ūdens bija auksts. Kalnos tāpat parasti ir vēsāks, tā kā Jūlija beigas ir ok, plus augļu sezona -melones, arbūzi utt.
 
Iet uz forumu: