Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Uz 16 mm pirkstu...
bobby
Mekleeju cilveeku, kursh paartaisis klokvarpstu no 15 mm uz 16 mm pirkstu.
 
elf
Principā to var izdarīt jebkurš virpotājs,izvirpo,ar rīvurbi izrīvē. Bet tad klaņiem jābūt atsevišķi bez kloķenes.

Var mēģināt izurbt...ar rīvurbi izrīvēt....bet tad nebūs sasīgums ...mazliet šķībi toč aizies.
Tad vēl var izrīvēt ar regulējamo rīvurbi.Bet tākā starpība ir 1mm ,tad sasīgums ar var nesanākt,var arī sanākt....
-----ne
 
bobby
Ljoti negribas jaukt ara klokvaarpstu :-(
Pirmkart jaamaksa par lieko darbu, otrkart ruupniicas centreeshana piliek ruupniicas centreeshana.
 
Guntis
par -kloķenes izjaukšanu stipri pārspīlēts,bet motoru arī mans meistars iesaka izjaukt.
to dara tur ,kur slīpē cilindrus(ap Brasas tiltu tai rajonā).
 
elf
Pazvani uz Gaujas ielu Rīgā varbūt ņemsies izdarīt ....29408727

Tad vēl padomā ir viens meistrars kurš krievu laikā strādāja VEF instrumentu iecirknī par frēzētāju.Viņš uz frēzmašīnas izgatavoja Vaz sadales vārpstu no sagataves.Visi skrēja skatīties.Tagad piehaltūrē mājās, ir frēzmašīna ar visām palīgierīcēm,izvirpojamām galvām,mikroskopu....uz programmējamām frēzmašīnām nevar uztaisīt tik precīzas detaļas kā viņš var !
Viņa bračka strādāja pie manis,ja kādam vajag varu sagādāt telefona numuru.
Viņš dzīvo Rīgā netālu no Biķernieku meža..
-----ne
 
Jancic
bobby rakstīja:

Ljoti negribas jaukt ara klokvaarpstu :-(
Pirmkart jaamaksa par lieko darbu, otrkart ruupniicas centreeshana piliek ruupniicas centreeshana.


Nezinu gan par to rūpnīcas centrēšanu vai būs tik perfekti. Pirmkārt, ja jau esi motoru izjaucis, tad kloķeni neatjaunot būtu grēks. Es vedu pie Siliņonkuļa - kloķene kā jauna, pie meistara, kurš man līdzēja ar šibošanu pārbaudījām cik kloķene met - novirze bija 3 simtdaļas. meistars teica, ka pat mūsdienu krosiniekiem pielaide esot 4 simtdaļas. Tā ka priekš jawas kloķene izdevusies perfekta. Braucot arī to var just, motors ir kluss, nekādas vibrācijas, pirms remonta nebija tik kluss motors.
Es ieteiktu tomēr kloķeni dot remontēt, pie viena arī pārtaisīs ni 15 uz 16 mm pirkstu.
 
Laacis_ar07
Tadēļ es ar meklēju virzuļus ar pirkstu uz 15,,jo man ir jauna tāda kloķene!Angry
 
elf
Nu šādi gan nevajadzētu darīt!

content25-foto.inbox.lv/albums/a/autoaluksne/Jawa/ffs92kaaiegq04ss9eze.sized.jpg
-----ne
 
Kaarlis
Es domās apcerēju versiju par stiprināšanu virpā. Teorētiski vajadzētu sanākt diezgan precīzi. ja cilindra čaulas ass nobīde no kloķvārpstas klaņa ass ir kompensējama ar virzuļa un tā pirksta pirksta brīvkustību uz sāniem, tad savukārt uz klaņa šķībi uztupinātu virzuli neglābj ne kas!
 
bobby
Paldies visiem. Jautaajums ir atrisinaats. :-)
 
Guntis
Kā atrisināts ???
 
bobby
Izraadas kaa centraalais gultnis klokvaarpstai ir pa galam, kaarbai arii nav viss kaartiibaa. Vienvaardu saakot, viss kas palika no dzineeja tagad pie Georga.
Starp citu mekleeju 2. remonta 16 mm virzuljus :-)
 
Maris
Labi, ka motoru uzticēji labam meistaram... Smile
Tikai... viņš visiem saka, ka kloķvārpstai gultņi pa galam un problēmas ātrumkārbai Sad Kā saka, savs biznes....
 
bobby
maris rakstīja:

Labi, ka motoru uzticēji labam meistaram... Smile
Tikai... viņš visiem saka, ka kloķvārpstai gultņi pa galam un problēmas ātrumkārbai Sad Kā saka, savs biznes....


Biznes protams ir biznes, bet to gultni es pats redzeeju. A peec tam visiem asiem es riit braukshu uz jawa.lv - ar paraugiem :-)
 
Iet uz forumu: