Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Tīrīšanas līdzekļi motora mazgāšanai
Rihards
Ar ko parasti jawām tīra motorus un citas detaļas kas noņem to piedegumu kas ir pie kloķenes.Wink
Ātrums aizraujWink
 
aivarsz
Šeit iet runa par dzinēju, kas, ja pareizi sapratu ir sadalīts reizinātājos un lemts kapitāliem darbiem?
 
Jancic
Ir dažādas metodes, piem Tūrists izmanto veļaspulveri un karstu ūdeni, smalkāk jau viņš pats izklāstīs.
Es izmantoju benzīnu, break cleaner( bremžu tīrāmp aerosolu), kādu spēcīgāku ķīmiju dzinēja mazgāšanai. Cītīgi ar otiņu un zobubirstīti visu to mazgāju, atkodināju. Pēc tam izmantoju augstspiediena mazgātāju un nomazgāju ar ūdeni.
Tāda bija man pieeja, uzskatam vari paskatīties manā tēmā: www.manajawa.lv/...ead_id=257

Bet kā jau teicu ir daudz un dažādi varianti, padalamies pieredzē arī pārējie.Smile
 
Dalgo
Es arī ar veļas pulveri un birstīti, tad tikai kārtīgi jānoskalo ar ziepēm un jānoslauka, lai nepaliktu pleķi!
 
andrew_77
Es ar dīzeļdegvielu, kur nelīdz tur ar karburatora tīrītāju, tad ar lupatiņu. Garāžā nevaru
ar karčeri, paliek parāk slapja garāža.
 
turists
Mana stratēģija ir kompleksa.. Lielajiem dubļiem un eļļai man ir petrolejas vanna, pēc tās bloki nonāk verdošā pulverūdens vannā, kur ar pindzeli tiek kārtīgi izpucēti, tālāk zem kārtīgas ūdens strūklas noskaloti un ar gaisu nopūsti. Nākamais solis ir blīvju un piedegumu noņemšana ar Loctite 7200 (ļoti laba lieta) un visbeidzot attaukošana ar Loctite 7063 (tas pats breik klīneris jau vien ir).
 
aivarsz
turists rakstīja:

Mana stratēģija ir kompleksa.. Lielajiem dubļiem un eļļai man ir petrolejas vanna, pēc tās bloki nonāk verdošā pulverūdens vannā, kur ar pindzeli tiek kārtīgi izpucēti, tālāk zem kārtīgas ūdens strūklas noskaloti un ar gaisu nopūsti. Nākamais solis ir blīvju un piedegumu noņemšana ar Loctite 7200 (ļoti laba lieta) un visbeidzot attaukošana ar Loctite 7063 (tas pats breik klīneris jau vien ir).


Petroleja ir labs un lēts tīrītājs.Es tomēr vairāk esmu ūdens dispersijas ķimikāliju piekritējs.Bez smakas un ar lielisku rezulātu. Mana darba specifika pēdējos 25 gados ir ļāvusi šīs daudzās dažādu ražotāju ķimikālijas notestēt. Loctite blīvju noņēmējs 7200 gan ir tiešām super, bet ļoti dārgs. Analogu nezinu. Manām vajadzībām tas viens aerosols kalpo nu jau kādus 8 gadus. Varbūt, ka beigās nesanāk nemaz tik dārgs...Par attaukotājiem cits stāsts.Bet, gultņu, un vītņu līmes, kā arī anaerobās līmes no Loctite. Arī dārgi, ja domā pirkuma kategorijā. Bet ja domā par vītnes fiksāciju caurmēra vienā punktā, tad tikai kādi padsmit santīmi viena mezgla pārliecinošai fiksācijai. Koks ar daudz galiem...
Labojis aivarsz uz 12-10-2012 00:03
 
aivarsz
Rihards rakstīja:

Ar ko parasti jawām tīra motorus un citas detaļas kas noņem to piedegumu kas ir pie kloķenes.Wink


Jauc motoru, nonāc pie fakta konstatācijas, ka viss iepriekš ir bijis slikti, jāmazgā arā. Te jau ļaudis uz tavu jautājumu ir mēģinājuši atbildēt, katrs pēc savas pieredzes. Par turpmāko dzīvi, ja domā, ka ar šo tehniku nobrauksi pats tik daudz, ka atkal nāksies doties iekšā tajā dzinējā- lej normālu oilu karterī un pie benzīna, nekad problēmas nepieredzēsi turpmākajā dzīvē. Lai veicās!
 
elf
Loctite 7200 vai viņam klāt ir skābe...rokās kož....ja tiek uz krāsas kāda reakcija?
-----ne
 
aivarsz
elf rakstīja:

Loctite 7200 vai viņam klāt ir skābe...rokās kož....ja tiek uz krāsas kāda reakcija?


Šeit vari apskatīt visus iespējamos datus. Ir jau baigais kancerogēnais produktiņš...
www.loctite.lv/...000001FO7U
 
elf
Es izmantoju šādu blīvju noņēmēju......visa krāsa nost kā likts..bet kož rokās kā traks,vajag gumijas cimdus.

content23-foto.inbox.lv/albums/a/autoaluksne/IZh-Planeta-Sport-3/IMAG0206.sized.jpg

content6-foto.inbox.lv/albums/a/autoaluksne/IZh-Planeta-Sport-3/IMAG0207.sized.jpg
-----ne
 
Jancic
Grūti salasīt nosaukumu, kā saucas un kur var iegādāties tādu???
 
elf
http://repsale.lv/node/124
Labojis Jancic uz 12-10-2012 21:13
-----ne
 
aivarsz
Negribu neko sliktu teikt par Repsale, pats arī šo to tirdzniecībai tur mēdzu iepirkt. Bet Premium klases produktus vairumā gadījumu tur nemeklējiet. Pamatā visu nosaka cena, tātad ir visādi poļu brīnumi, ir arī kaut kas no vāczemes, bet galīgi ne no augstākā plauktiņa. Tāds tur tas tirdzniecības formāts. Visu nosaka cena un ķīmiķu profesionāļu tur nav...
 
elf
Tas blīvju noņemšanas airasols no Repsale ir ASV ražojums.....
ASV ķīmija ir ļoti kvalitatīva...droši vien kaitīgāka kā eiropas....bet viss notiek!
Ja viens līdzeklis maksā 2.92Ls otrs 11.42Ls un pēc 10-15 minūtēm rezultāts ir vienāds......nu nez vai vajag pirkt ķīmiju ar vārdu???
-----ne
 
Iet uz forumu: