Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Ķēde
elf
Doma iepirkt AFAM ķēdi priekš 634.....vai vajadzīga 428 ķēde???
Labojis Jancic uz 16-11-2012 23:02
-----ne
 
modza
Domāju, ka jebkura ražotāja ķēde, ar indeksu 428 der Jawai. Katrā ziņā es savējam mocītim uzliku japāņu ražoto ķēdi, kurai bija šāds indekss, un viss der. Tikai jāskatās lai nav par īsu. Manā gadījumā nācās nopirkto ķēdi saīsināt par diviem posmiem, lai būtu Jawai vajadzīgie 128.
 
Guntis
Kas vainas čehu ķēdei?
 
turists
Čehu ķēdei nav nekādas vainas, tikai jāuzpasē vairāk, jo stiepjas viņa 3x ātrāk kā to brendu ķēdes kuras liekam mūsdienu mocīšiem, bet nu cena arī atšķiras par tik pat, ja ne vēl vairāk.
 
elf
Par Afam ķēdi no MAXMOTO:

Lētāka par 15Ls Afam 428 R1 tips ar 124 posmiem

Dārgāka krosam un izturībai par 37Ls no Afam MX-G sērijas ar 124 posmiem

Personīgi esmu lietojis dažādas ķēdes.....nu esmu palicis pie AFAM !
Nu stiepjas viņa ļoti minimāli. Tika likts arī krosa mocim, tagad ir transalpam...
Norvēģiju 6200 km izbraucot ar pārkrautu moci + pasažieris,ķēdi nevajadzēja pievilkt ne reizi !

Cik tad posmi ir Jawa 634 , zobrati 15 un 52 zobi ??
-----ne
 
Guntis
127(JAWA 634) posmi,jeb ĶĒDEI ir 126 +1nāk klāt ar savienojumu(kaut kā tā).
Cik bieži mainam -čehu- ķēdi?
Kas to nosaka?

P.S. Es mainu ik pa 10.000km.jo kā pārbaudīt stāvokli nezinu. Man -čehu-(vecie krājumi no PSRS laika)
stiepjas minimāli,jeb neievērojami. Pie 10.000km neko izstiepta NAV.
Labojis Guntis uz 14-11-2012 16:12
 
aivarsz
elf rakstīja:

Par Afam ķēdi no MAXMOTO:

Lētāka par 15Ls Afam 428 R1 tips ar 124 posmiem

Dārgāka krosam un izturībai par 37Ls no Afam MX-G sērijas ar 124 posmiem

Personīgi esmu lietojis dažādas ķēdes.....nu esmu palicis pie AFAM !
Nu stiepjas viņa ļoti minimāli. Tika likts arī krosa mocim, tagad ir transalpam...
Norvēģiju 6200 km izbraucot ar pārkrautu moci + pasažieris,ķēdi nevajadzēja pievilkt ne reizi !

Cik tad posmi ir Jawa 634 , zobrati 15 un 52 zobi ??


Paga paga?
Tu ikdienā ar blaķeni brauksi, tāpēc 15 priekšā?. Šajā gadījumā tev AFAM ķēdes garums ir OK, jo no javas ķēdes blaķenes versijā 2 zobi jāņem nost.
 
elf
Solo variantā ir 18 zobi...tad jau pietiks garuma..nebūs divas jāpērk.

Paskatījos vecos pierakstus,78 gadā pēc 14000km ir mainīta orģinālā ķēde..tika uzlikta padomju savienības ražojums.Pēc gada braucot pa Ļeņina ielu ,tieši blakus Ļeņina piemineklim satrūka ķēde.Labi ka līdzi bij rezerves ķēde....aizstūmos līdz nākošajam krustam pie kafejnīcas Luna un mainīju nost...
-----ne
 
AldisK
Noteikti jāliek labas firmas ķēdes. Pirms 1.5 gada savai sarkanajai man piedāvāja jāpāņu ķēdi. Kas par firmu neatceros. Bija mazliet garāka, kādus 5- 6 posmus noņēmu nost. Uz šo brīdi esmu nobraucis gandrīz 11000 km un pievilkta ir tikai kādas pāris reizes. Vienreiz pirms Krievijas brauciena, un otreiz šogad pirms Čehijas brauciena.
Turpretī zilajai, domāju ieekonomēt un uzliku nezināmas izcelsmes jaunu no veciem krājumiem, kuru biju dabūjis no viena vīra komplektā ar citām rezerves daļām. Ķēde nebija iepakojumā, tāpēc nezinu vai čehu vai kāda cita. Bet esmu šogad ar zilo nobraucis 4000km un ķēde jāpievelk gandrīz pirms katra izbrauciena. Nākošajā sezonā noteikti nomainīšu.
 
Guntis
Pēc cik ilga mainam,kas to nosaka?

P.S. -čehy- ķēde ir ar uzrakstu,savienojošās tapiņas ar tādu kā specifisku uzsitienu-no abām pusēm-.
 
Dalgo
Gunti, pakustini savu zirnīti Smile palasi literatūru, ķēdei ir noteikts garums, ja tā ir izstiepusies par diviem procentiem (cik atceros) tad jāmet ārā, visādi citādi tikai jāuzpasē nospriegojums Smile
Es kaut kad ļoti sen nopirku ļoti garu ķēdi (vienā gabalā), par kādiem 7Ls, ķēde bija tik gara, ka sanāk trīs veselas ķēdes, vienu uzliku savai 634, nobraukti ir kādi 11 000, cik mēriju tad sezonas sākumā tad bija vēl normas robežās pastiepusies, uz nākamo sezonu gan jāmet ārā Grin

P.S. Principā, ja cena attaisno kalpošanas ilgumu, tad ne vienmēr vajag pašu dārgāko kāda tiek piedāvāta..
 
aivarsz
Ir jau cilvēki, kas Satekles ielā gultņu veikalā pie ūsainās kundzes pērk rūpnieciskās ķēdes, kas nav īpaši dārgas un mizo ar tiem saviem mocīšiem. Cik ilgi un kā, man nav informācijas. Bet tā darās.
 
Dalgo
Kā jau teicu, viss atkarājās no resursa kalposanas. Ne vienmēr viss lētais ir sūds, un dārgais kaut kas patiešām labs!
 
modza
Dalgo rakstīja:

Kā jau teicu, viss atkarājās no resursa kalposanas. Ne vienmēr viss lētais ir sūds, un dārgais kaut kas patiešām labs!

Piekrītu. Bet trāpi nu pa to zelta vidusceļu, laba prece par labu cenu...Smile
 
AldisK
Dalgo rakstīja:

Kā jau teicu, viss atkarājās no resursa kalposanas. Ne vienmēr viss lētais ir sūds, un dārgais kaut kas patiešām labs!

Mēdz jau arī tā būt. Bet pārsvarā jau atbilstošas kvalitātes precei ir atbilstoša cena. Protams, ja kāds alkatīgs dīleris necenšas baigi uzvārīties.
 
Maris
D-pils ķēde par 4ls iztur vidēji 5K kilometru.. Cool Nomainu reizi sezonā- ideāls cenas un kvalitātes kompromiss Grin
 
Dezinfektors
cik posmiem jābūt 638 ķēdei?
 
Guntis
Man D-pils ķēde...nav labas atmiņas Sad
Tai pašā laikā -za ruljom- pozicionēja kā labāko VAZ ķēdi...

nu i domā...
 
AS18
Dezinfektors rakstīja:

cik posmiem jābūt 638 ķēdei?

126+1
 
modza
Dezinfektors rakstīja:

cik posmiem jābūt 638 ķēdei?

Manuālī ir rakstīts šādi- 128 posmi ieskaitot savienojošo.
 
Iet uz forumu: