Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Kā pareizāk?
bilderis
Jautājums sekojošs kā pareizāk uzstādīt Jawa 638 dzinēja zvaigznīti kas nāk uz kloķenes gala, lai pēcāk nebūtu jāmokās ar viņas nost dabūšanu ?
 
Krisjanis
Nost ņemot vienmēr būs jāizmanto novilcējs. Tur uz tā konusa zvaigznei jāsēž stingri, jo tas laukums pārnes visu dzinēja jaudu. Kad liec virsū, zvaigznīti uzsilidi, uzmet uz kloķenes un ar maigu āmura sitienu uzsit viņai virsū un tad velc klāt. pirms tam abas virsmas attauko (vislabāk ar breik klīneri)
 
Guntis
Arko 638 atšķiras(jeb ir īpaša) no 634,360,citas?

Es nedaru neko,novelku un viss-nekādu problēmu.

Novilkt ir problēmas tikai -no rūpnīcas- pieskrūvēto,tā ir epopeja Grin
 
turists
Piespriego ar novilcēju un ar fēnu silda... pati nolec nost pat bez milzu spēku pielietošanas.. Smile
 
Guntis
zini 634 nelīdzēja nekas no tevis teiktā(sildīšana un spriegošna),bija jau iestājusies
-polundra- Grin

bet ar zvērīgu novilcēju,kārtīgi sildot,atkal mēģinot vilkt....

nākamjā dienā !!! vēl mēģinot vilkt... un NOMETOT kaktā...(ziema).

pēc nedēlas konstatēju...(bloks bija uz grīdas) zobratu ar novilcēju pie pretājās sienas Grin

P.S. drauga 638(nejaukts no rūpnīcas) ,tieši tas pats Grin bet ar savādāku cīnīšanos Grin

pēc tam ...bērnu spēles... Smile
 
Kaarlis
turists rakstīja:

Piespriego ar novilcēju un ar fēnu silda... pati nolec nost pat bez milzu spēku pielietošanas.. Smile

Par fēnu jāatcerās!
 
aivarsz
Mazliet blakus tēmai, bet mani paķēra viens foto.
engine_repair.jpg
 
Guntis
Tikko viena 638 vilku nost -kloķenes- zvaigznīti.
Salauzu savu novilcēju(sildīju arī ar rūpniecisko fēnu).

Beigās pie Teikas Arņa,ar citu novilcēju un GĀZES degli.
Knapi nonāca nost. Pats zobrats bija pat sarkans jau palicis.

Es to saistu ar mezgla rūpniecisko vēl salikumu(nav bijis izjaukts).

P.S. -kloķene- jau Ādažos,pie visiem mums zināmā meistara nagos.Izdilis bija faktiski viss.
 
Dalgo
Man tā pati problēma, nav ārdīts kopš rūpnīcas! Mēģināju ar novilcēju, sildīju ar degli, nepadevās ne pa kam. Tagad pie virpotāja taisās oriģinālais novilcējs, cerams tas to procesu izbeigs Grin
 
Iet uz forumu: