Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Varbūt ir iespējama izsole.
aivarsz
Dzimšanas gadi- mazliet pirms 1990. Gribētos jau teikt- vēl muša nav sēdējusi. Bet putekļi gan ir sēdējuši kādus 25 gadus...
2013. gada 12. aprīlī tas izskatījās elpu aizraujoši kādā lauku rajona šķunīša 2. stāvā. 2013. gada 17. aprīļa vakarā tas jau izskatās savādāk, un mājās.
Labojis aivarsz uz 17-04-2013 21:47
 
Dezinfektors
Iespaidīgi.
 
aigars
Man nez kāpēc atmiņā atausa tā kinofilma - komēdija, kur tie itāļi Pēterburgā meklēja dārgumus zem lauvas. Liekas , ka aivaram tik smagi nav gājis, bet interesanti gan...Wink
 
Guntis
EI nost,kur izraki Smile Skats FANTASTISKS Smile
 
morgans
...un pastāstiet vēl Grin ka Latvijā nav dārgumu raktuves!!! Shock Drusku skaudība...protams ka pozitīva! Grin Varbūt ir kāda īpaša ''recepte'' kā šādi dārgumi tiek sameklēti? Wink
 
bargais
Es mēms! A paši moči nebija kur nobēdzināti?
 
dzincha
Nu super,tagad vēl jāpiemeklē motocikli!!!
 
reibca
Sveiki. Ja vel palikusi kāda, gribu vienu nopirkt!!!
 
aivarsz
Šobrīd tiek uzglabāta visa kolekcija, nekas vēl netiek pārdots. Bez steigas un stresiem. Bet, ja ir skaidrs, cik esi gatavs investēt par blaķeni oriģināliepakojumā, raksti PM savu piedāvājumu. Atbilde sekos jebkurā gadījumā. Smile
 
reibca
Tava prece, saki cik maksā.
 
Guntis
Arī es esmu ieinteresēts nopirkt blakusvāģi.
Sākam solīt? Un ar kādu soli?
es saku 100,-ls tfu 200,-eiro
(ja es pareizi atceros tad man tika prasīts vai es nevēlos,pa nopietno).
Labojis Guntis uz 05-01-2014 20:05
 
aivarsz
Smile Gunti, labs humors, jau siltāks! Solis ~60 Eur, nezinot, ko dabūs pretī? Toties oriģinālajā kastē... Tev tiešām vajag blaķeni? Pēkšņi? Foruma lietotājs reibca, visdrīzāk, vēl nezina, ko vēlas izpildīties, PM neesmu saņēmis...

Ja dikti to blaķeni vajag, un nav svarīga tā kaste, varu piedāvāt arī savu, 634. modelim aizpagājušajā gadā sagatavoto, atjaunoto, nosmilšoto, nopulveroto un nokrāsoto klurģi ar jaunu un pāršūtu beņķi. Protams, blaķenei ir lietošanas pazīmes. PM, sarakstamies, apskatam, novērtējam un veicam, vai neveicam darījumu.

P.S. Par lāci (bear, ursus, krieviski Miška, etc) atceros tādu aņuku, starp citu, arī multeni, no bērnu dienām par Mihailu Potapiču, kuram kulbai apakša bija beigusies. Kantētājs multenē rāva vaļā sprintu. Šajā gadījumā tā nebūs. Bet, kā jau sacīju, nevēlos tukši pļāpāt publiski, bet gan PM. Vēlreiz plats smaids. Smile
 
Iet uz forumu: