Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
oilmaster ČŽ scooter 502
oilmaster
Sveiciens!
Baigi jau negribējās jaunas galvas sāpes, bet nu viņas ir dabūtas.
ČŽ scooter 502





Jāatzīst, skaists bez gala.Dzīvē apskatāms jawa bodē (www.jawa.lv). Ir+- komplekts.175 jawa/čž motoriņš. Elektro starteris un dzese ar ventilatoru, kuru darbina siksna.
Plānots motora remonts.
Rāmis, diski ar pulver krāsu, būda ar akrilu. Krāsu tonis nav izdomāts, bet būs divkrāsains.

Pa lielam esot vienkāršāk un lētāk reanimējams nekā jawa 360 (tā apgalvo A. Tomas)
Hroma maz. Amīši priekšā, pakaļā kā no 360 tikai gali savādāki.
Ir bijušas divas paaudzes 501 un 502. Klausot Arni, 501 tehniski esot diezgan "sūdīga" Vienīgais +, esot centrālā peka.
Ar Arņa 502 pabraucu, izgāju skati. Ir labs. Braukšana tīkamāka nekā ar 360. Ideāls pilsētas verķis. Izskats, dziains..."Vespa" var iet atpūsties..Grin
Ta lūk. Paldies par uzmanību!
 
bargais
Skaistuļis! Vespisti, tiešām, var iet nervozi uzsmēķētGrin
 
andiss
Īstenībā es esmu viens no tiem Vespas īpašniekiem, kurš tika sūtīts atpūsties vai uzsmēķēt Smile tāpēc nolēmu šo ČZ brīnumu iepazīt tuvāk, attiecīgi piedalīties tā restaurācijas procesā, lai izdarītu objektīvu secinājumu par Vespistu atpūtu Smile
Lūk, pirmais ieskats izjaukšanas procesā, ļoti pieredzējušu meistaru vadībā
YouTube Video


Sekos ļoti aizraujošs turpinājums ar negaidītiem notikumiem
 
andiss
Otrā daļa seriālā.
Bija viss iespējamais, prieki, bēdas, sviedri un asinis.
YouTube Video
 
oilmaster
K-kas pabīdījies uz priekšu. Nosmilšots.
Atklājušies caurumi būrī, kas ir jāmetina. Ķēpīgi, plāns bleķis. jāmeklē labs metinātājs.






Smilšoju A-moto. Nez vai man vnk nepaveicās, bet vedu daļas 2x reizes. Ar kvalitāti diezko apmierināts nebiju. Līdz šim visu smilšoju Jaudā, bet tur uz nenoteiktu laiku nesmilšo.

Būri, metinās, špaktelēs, krāsos. Krāsa būs balta.
Apakša- pulverkrāsa.
 
Guntis
Ko nebija līdz galam izdarījuši smilšojot?
 
oilmaster
Slikti nosmilšoja. gandrīz visas mazás detļas ar vecās krāsas paliekám.
 
andiss
Smilšotājam varbūt pat ir kāda dioptrija pluss vēl droši, ka maska netīra, telpā apgaismojums nepietiekams un/vai nepiemērots, vecā krāsa bija balta, tas ir grūtāk pamanāma uz gaišā metāla un rezultāts ir redzams!

Te es tā fantazēju par iespējamiem iemesliem, meklēju atrunas, lai nebūtu jāsaka, ka neprofesionāls un paviršs meistars.
 
oilmaster
PulējumiSmile
 
Guntis
Pats pulēji? vai devi kādam?

piektdien būs jau arī cinkotās detaļas.
 
oilmaster
Devu kādam, pulēšanai man nav pacietības.
Paldies Guntim, kurš aizveda sacinkot daļu no "lariņiem". Pirms tam daļām tika pāriets pāri ar drāšu birsti. Tad cinkojums ir foršāks.

Labojis oilmaster uz 11-01-2014 15:41
 
andiss
Viens nedaudz aizkavējies video.
Trešā sērija, negaidīti ciemiņi no tālienes.
YouTube Video
 
oilmaster
Pirms hadenes pulverkrāsas veikti daži metinājumi. Sānu atblsta kāja bija izdilusi un tagad ieguvusi jaunu papēdiSmile Paldies Tūristam.

 
oilmaster
Hadene dabūta no pulverkrāsas.


Benķa restaurācija.
Apakša smilšota, krāsota ar pulverkrāsu. Paralons bija beigs. to taisīja no jauna.




 
oilmaster
Ratiem jauni slēgtie gultņi.
 
oilmaster
Ielikti ķēžu sargiem jauni gumijas ķēdes mierinātāji.
Kniedes pēc izmēra ir piemeklējamas skrūvju veikalā.
 
oilmaster
Priekšējā riteņa asis bija norūsējušas un izdilušas gultņu vietās.
Tāpēc izvirpoju jaunas no nerūsējošā tērauda.



Kā ir metāla speciālisti, būs ok no šāda materiāla?
 
aigars
Es arī ar tādām darbojos, kalpo labi, var droši uzklapēt pa galu, ja skramba vai bukte, tad uzpulēt.
 
Kaarlis
Vajadzētu kāda metālapstrādes spečuka komentāru par materiālu cietību, citādi jau baigi labi.
 
aigars
Ņerža ir ļoti stīvs materiāls, virpotājiem to nepatīk virpot, bet nu mūsdienās jau ko pasūta, to arī mēģina gatavot, agrāk , vecos laikos , tad ,kad pie virpotāja bija jāiet pa sētas durvīm, tad mūžīgi čīkstēja , ka deva no ņeržas kaut ko taisīt. Tas tā no pusgadsimta pieredzes...
 
Iet uz forumu: