Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Veloruksis 700 tais.
Anris
Labvakar !

Interesē 700 ruksim krāsu kods? RAL 3020 itkā der.
 
Kaarlis
itkā neskaitās! Piedzen pēc jawas krāsas- vienīgais variants.Man uzjauca glazūra ag. sanāca ļoti tuvu oriģinālam.
 
Anris
Pirms jaukšanas ārā.
content31-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/28-11-2013/2013-07-26-20-29-45.jpg
Laiviņa noslīpēta , pārpūsta ar grubuli un nokrāsota. Gaida pārējās komponentes.
content31-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/28-11-2013/2013-11-28-17-41-48.jpg
Labojis Anris uz 28-11-2013 17:57
 
Kaarlis
ja tu baigi nesteigtos, ziemā varētu nopublicēt sava blakusvāģa reinkarnāciju step- by- step versijā. Tieši nodomāju, ka veco javu restaurēšanas topiki ir visi vienādi un sen jau sēž aknās, un šādu retu eksemplāru atgriešana dzīvē varētu būt mazliet saistošāka. Man ir dokumentēts viss līdz pēdējai skrūvītei...
 
oilmaster
+++
 
Anris
Protams Kārli nav problēmu ! Šodien saņēmu uzlīmes ruksim. Supernummuri.lv tiešām labs kantoris . Aiznesu rukša priekšu, lai varētu uzzīmēt maketu uzlīmēm.Divas dienas un rezultāts acīm redzams.
content31-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/28-11-2013/2013-12-06-14-12-11.jpg
 
UldisK
Yes Yes Yes!!! tas Velorex 700s, kas vakar uz brīdi parādijās SS.lv tagad ir mans - pagaidām atrodas pie čoma Cēsīs - teica esot ļoti labā stāvoklī.Smile bildes būs
 
oilmaster
Apsvecu!
Labs pirkums!
 
Kaarlis
Vakar tieši spriedām ka 85 jevreičiki ir ļoti labs cipars. Ja gadjumā ir doma ka vajag jumtu, interesenti- piesakieties. Oriģināls maksā kosmosu un sevi neattaisno, plānoju uzšūt mazā skaitā precīzi pēc manā rīcībā esoša parauga tikai no kvalitatīvāka materiāla.
 
UldisK
pa 85 jurīšiem saimnieks jau bija apsolijis džekam no Siguldas, nācās piesolīt vairāk 142 jurīši un ruksis mans. Atvaino Cilvēk no SiguldasSmile
Jumtu vajadzēs...
 
Kaarlis
Par jumtiem... nākamnedél vidū apzināšu izmaksas un tad varbūt arī došu taisīt. Par pieteikuma apstiprinājumu uzskatīšu izmaiņas bankas kontā vai skaidruča pieplūdumu zutenī, uz goda vārda vairs nekas nenotiks.
 
UldisK
Kāds dabā izskatās tavā rīcībā esošais paraugs?
 
Kaarlis
Rūpnīcas oriģinālais ar logiem tikai saulītē pabalējis un no melna ir kļuvis brūni pelēks
 
Erlands
Kaarlis rakstīja:

Vakar tieši spriedām ka 85 jevreičiki ir ļoti labs cipars. Ja gadjumā ir doma ka vajag jumtu, interesenti- piesakieties. Oriģināls maksā kosmosu un sevi neattaisno, plānoju uzšūt mazā skaitā precīzi pēc manā rīcībā esoša parauga tikai no kvalitatīvāka materiāla.


Merged on January 09 2014 20:55:11:
Es arī pieteiktos uz vienu jumtu !

Merged on January 09 2014 20:58:00:
Kalliss rakstīja:

pa 85 jurīšiem saimnieks jau bija apsolijis džekam no Siguldas, nācās piesolīt vairāk 142 jurīši un ruksis mans. Atvaino Cilvēk no SiguldasSmile
Jumtu vajadzēs...


Merged on January 09 2014 20:59:30:
Sveiks,Es esmu cilvēks no Siguldas Smile Smile Smile Man viņu vajadzēja priekšs rezerves daļām ,jo pietrūka daži sīkumi Smile
Labojis Erlands uz 09-01-2014 20:59
 
UldisK
opcija par jumtu - augša cietā (fiberglass, melns organiskais) sāni sarullējami zem jumta Smile

Merged on January 10 2014 11:55:59:
Vēlreiz atvaino Erland! moš te atradīsi tos vajadzīgos sīkumus tos 700os vēl ražo, ja kas var pasūtītSmile
jumts.jpg

Labojis UldisK uz 10-01-2014 11:55
 
Erlands
Anris rakstīja:

Pirms jaukšanas ārā.
content31-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/28-11-2013/2013-07-26-20-29-45.jpg
Laiviņa noslīpēta , pārpūsta ar grubuli un nokrāsota. Gaida pārējās komponentes.
content31-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/28-11-2013/2013-11-28-17-41-48.jpg


Merged on January 10 2014 20:50:40:
Sveiki,
Varbūt var sarunāt nopārdot kādu sīkumu no ''700 Velorex'' ?
Labojis Erlands uz 10-01-2014 20:50
 
aivarsz
Kalliss rakstīja:

opcija par jumtu - augša cietā (fiberglass, melns organiskais) sāni sarullējami zem jumta Smile

Merged on January 10 2014 11:55:59:
Vēlreiz atvaino Erland! moš te atradīsi tos vajadzīgos sīkumus tos 700os vēl ražo, ja kas var pasūtītSmile


Ha! Bikiņ garām. Izdomātā versija ar cieto jumtu. galīgi nav laba. Iekāp pats tajā ruksī #700, un sapratīsi, ka radot cietu jumtu, cilvēks virs 1.60 garumā tur nav iesēdināms. Un pat tik garš nav, ja rumpīša proporcijas gadījušās ar sēdināto transmisiju. Tāpēc, vidusmēra auguma cilvēkam, kas atrodas blaķenē, braukšanas laikā jebkurš jumts ir traucējošs elements un jāņem nost, vai arī, jāmēģina tādā pusembrija pozā ieslīdēt dziļāk blaķenē, piemēram milzīgu nokrišņu gadījumā. Noteikti, tās nav baigi labās sajūtas ilgtermiņā.
 
UldisK
Nu, ja iekšā nevar sēdēt nekāda jumta izpildījumā tad jumts vajadzīgs tādēļ, lai putni neiekakā kad neviena nav iekšāSmile man atkal mīnuss cietajam jumtam liekas tas, ka viņš varētu grabēt vai arī dot lieku slodzi jau tā švakajam stilam. Visādi citādi targas jumts varētu izskatīties ok...., atgādāšu ruksi mājās iesēdīšos un tad padomāšu...
 
Kaarlis
Tātad info 700 velorekšu reanimātoriem. Šodien iedevu savu rūpnīcas paraugu šūšanas darbnīcā par kuras darba kvalitāti jāšaubās nav. Ja pirmais eksemplērs būs ok visos punktos- izmēra cenas un kvalitātes, tiks uztaisīti vēl daži. Lai varētu nojaust cik, interesentiem lūdzu pieteikties man uz p.m. Sakarā ar nepieciešamā materiāla neesamību darbnīcā uz pirmo eksemplāru jāgaida vismaz 3 nedēļas. Cena salīdzinoši ar oriģinālu solās būt salīdzinoši patīkama. Tagad atliek gaidīt rezultātu.

Merged on February 26 2014 15:18:23:
Tātad, ir beidzot tā laimīgā diena klāt. Pārvalks der kā uzliets, izgatavots no šķietami kvalitatīviem materiāliem un ur vizuāli tīkams. Par to kā izskatās, skatiet bildes, ja ir vēlme aplūkot un aptaustīt klātienē- piesakieties uz vizīti. Ja ir vēl jo projām interese par šo izstrādājumu, vēlams pieteikties līdz nākamās nedēļas otrdienai.
199_3249.jpg 199_3248.jpg 199_3247.jpg 199_3246.jpg 199_3245.jpg

Labojis Kaarlis uz 26-02-2014 15:18
 
Guntis
Uzšūts bildēs ir ĻOTI labi.
Es neesmu -velorukšu- specs. tam tentam tas kūkums ir tā kā jābūt?
Lai vairāk vietas galvai?
 
Iet uz forumu: