Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mainamies ar JAWA/ČŽ virzuļiem
oilmaster
Sveiciens!
Par cik kādam var gadīties veco laiku virzulis, kas nav pa komplektam uztaisīju šo sadaļu, kur var mainīties, pirkt un pārdot, lai izveidotu komplektu un liktu to lietā.

Tātad man ir ar 15 pirkstu pa vienam:
354 P1
354 L2
360 P1

Attiecīgi, mainu uz man vajadzīgo,pērku, pārdodu!
Labojis AldisK uz 24-10-2013 08:05
 
Peteris
360 - pārdodami vai maināmi pret 2 rem. ar pirkstu 16
L "B" standarts, pirksts 16 - viens
L un P (BX) standarts, pirksts 15 - kompl.
L un P (BX) 2 rem., pirksts 15 - kompl.
Labojis aivarsz uz 23-10-2013 17:00
 
UgunsX
Labdien!
Varbūt kāds var izpalīdzēt ar 638 virzuļiem?
Stāsts sekojošs - atdevu slīpēt cilindrus un saņēmu atpakaļ nokomplektētus ar dažādiem virzuļiem - viens MH ovālā, otrs ar A burtu četrstūrī logotipiem. Pamērīju, izrādās A virzulis ir par 0.5mm augstāks. Aizvedu atpakaļ uz veikalu, bet tur sola kaut kādu atbildi tikai nākamās nedēļas vidū. Nesaprotu kā tas varēja tā gadīties, vai tad tiešām es esu pirmais kurš pērk 2. remonta virzuļus? Pārējie neviens neko nav pamanījuši un teikuši kaut arī starpība ir ar aci redzama?
Slīpēšana bija ievilkusies gandrīz mēnesi, tagad vēl virzuļi, tas viss draud ar to, ka uz retrotūristu netikšu. Ļoti negribētos lai tā notiek, dalības maksa ir samaksāta un viss + - sagatavots. Varbūt kādam ir 2. remonta jauni vienādi virzuļi? Ideāli būtu ja varētu dabūt virzuļus ar norunu, ka atdodu vietā jaunu komplektu tiklīdz veikalā man sakomplektē abus viena vai otra veida virzuļus. Ja tuvākajās pāris dienās tieku pie virzuļiem, tad vaaaaarbūt, ja ļoti paveicas, varu līdz pasākumam visu salikt un daudz maz piebraukt, lai pasākumā nav jāvelkas un jābremzē pārējie.

Ja kas, der arī samainīt pa vienam, man ir P2 MH virzulis un P2 A virzulis.
Labojis UgunsX uz 27-06-2015 13:26
 
rechijs
[img]http://i58.tinypic.com/10ynd6f.jpg[/img] is not a valid Image.
Ja nu kādam kaut kas iekrīt acī vajadzīgs... maiņa...
 
Laacis_ar07
Tur ar to maiņu nebūs kaut kas labi! Kādreiz saskaros ar tieši šādu problēmu! Cilindrs ir pieslīpēts attiecīgajam virzulim. Tātad jāsamaina pret citu, rūpīgi izmērot diametru! Domāju tik lielas izvēles nebūs. Šoreiz saliec kā ir un meklē vel vienu cilindru ko slīpēt piepirktajam atbilstosa izmēra virzulim! Tiekamies Elejā!
 
Kaarlis
Tā nu tas ir. Neskatoties uz marķējumu a,b vai c. realitāte var atšķirties. Pielasīt virzuli jau izslīpētam cilindram nebūs ļoti viegli. Šinī dadaļā droši vien varētu sekmīgi pielasīt pārus ko dot slīpēt. Otrādāk būs sarežģīti.
 
modza
Nav viegli,bet ne neiespējmi. Man ar nepatika virzuļi pie kuriem bija pieslīpēti cilindri. Nu neko, liku cilindrus autiņā un devos uz Ganību dambi. Raimonds no sava veikala krājumiem piemeklēja apmēram saderīgākos virzuļus. Pagaidām, tfu, tu, tfu, dzinējs ar šo komplektu funkcionē labi un nav iemesla sūdzēties.
 
Guntis
Čehu virzuļi vēl nesen tika reklamēti kā -etalona-,jebkuri citi tika norieti.

Kas par problēmu? No kā jāuzmanās? Čehu virzuļi mēsls?
 
UgunsX
Guntis laikam kaut ko nepareizi sapratis, nekur nav teikts ka čehu virzuļi slikti. Slikti ir tad, kad mēģina salikt komplektu no viena vecā čehu virzuļa un otra jaunā. Izmēri atšķiras. Vajag abus vecos vai abus jaunos.

Kārli, sanāk ka vienīgais pareizais variants manā gadījumā būtu veikalam paņemt atpakaļ cilindrus un pārslīpēt uz 3. remontu un nokomplektēt ar abiem vienādiem 3. remonta virzuļiem? Otrs, apšaubāmāks variants būtu ņemt mikrometru un mērīt kaudzi ar 2. remonta virzuļiem kad viņi parādīsies veikalā, bet nav garantijas ka tur kaut ko sanāks piemeklēt.

pic2.fotki.lv/photos2/6/W0004286/000428526/000042852537_%23_3_%23_rsdj.jpg

pic2.fotki.lv/photos2/6/W0004286/000428526/000042852538_%23_3_%23_rsdj.jpg
Labojis UgunsX uz 29-06-2015 10:16
 
Dalgo
Tieši šāda pati situācija bija vienai "veikalā" izslīpētajai grupai, vienlaikus ar Tavu!
Salikta, it kā rūc!
Paskaties vai virzuļi attiecībā pret pirkstu, atšķiras augstumi!
Ja nē, tad problēmu neredzu.

Es savu grupu gan grasos pārmērīt, un ja būs neprecīzi izpildīts slīpējums, kādam to nāksies labot!
 
Rihards638
Nja. Problēma tiko man bija ta pati. Bija dažādi virzuļi. Viens veco laiku virzulis. Otrs jaunā laika virzulis ko musdienās ražo. Vizuāli identiski. Abiem otrais remonts. Vienīgais atšķīrās grupas vienam A otram C. Lielu bēdu nebija, vienīgais sagādāja problēmas dabūt virzuļus vienā svarā. Cipari apmēram A svēra 205g ,bet C grupas 208g. Tad sekoja baigā slīpešana, vīlēšana, bet galu galā darbiņš tika padarīts. Mocīts iet labi. Bet kā vienmēr mūžīgais tirkškis 638. Bet man personīgi tas netraucē braukšanai. Galvanais ka iet.
 
Kaarlis
UgunsX rakstīja:

Guntis laikam kaut ko nepareizi sapratis, nekur nav teikts ka čehu virzuļi slikti. Slikti ir tad, kad mēģina salikt komplektu no viena vecā čehu virzuļa un otra jaunā. Izmēri atšķiras. Vajag abus vecos vai abus jaunos.

Kārli, sanāk ka vienīgais pareizais variants manā gadījumā būtu veikalam paņemt atpakaļ cilindrus un pārslīpēt uz 3. remontu un nokomplektēt ar abiem vienādiem 3. remonta virzuļiem? Otrs, apšaubāmāks variants būtu ņemt mikrometru un mērīt kaudzi ar 2. remonta virzuļiem kad viņi parādīsies veikalā, bet nav garantijas ka tur kaut ko sanāks piemeklēt.

pic2.fotki.lv/photos2/6/W0004286/000428526/000042852537_%23_3_%23_rsdj.jpg

pic2.fotki.lv/photos2/6/W0004286/000428526/000042852538_%23_3_%23_rsdj.jpg

Nav nemaz tik nereāli. Viens virzulis tev paliek kā bijis, otru vajag samērīt un gan jau no kādiem 2 vai 3 īstais atradīsies. Lielāka problēma ir tas, ka atsevišķi izmēri nav veikalā jau no rudens un prognozes nenosakāmas. Lai gan 638 ir vislielākās izredzes kaut ko pielasīt.
Slīpēt uz trešo... Zaudēts remontizmērs un finanses. Attiecībā uz šo esmu diezgan spītīgs un vienmēr cenšos saglābt iespējami tuvāko remontu.
 
Dalgo
.
Labojis Dalgo uz 05-11-2015 18:29
 
Laacis_ar07
354 .p3 .15mm
354 .p2 .15mm
Pērku vai pārdod ,vai mainu
 
Dalgo
Meklēju:
634 - 1P (MH) 16mm
 
Iet uz forumu: