Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 5

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Aizmugurējais ritenis 354
vecaiss
Cik sapratu, tad starp zvaigzni un lielo riņķi nekādas stiprinājuma bukses vai kas līdzīgs nav. Vai tomēr man ši detaļa trūkst? Ir doma aiz šlicēm izvirpot rievu un ievietot sprostgredzenu, lai tā tas zobrats nenolektu nost, jo īpaši stingri neturas. Ir kādam ieteikumi, pieredze?
photo_1.jpg

Labojis vecaiss uz 17-05-2014 21:28
 
AldisK
Ja, es pareizi saprotu, tad runa ir par pašu zobratu un vidējo rumbiņu. Es tur nevienam nekādus sprostgredzeneu neesmu redzējis. \Zobrati parasti tur ir ļoti stingri uzpresēti. Nekāda vajadziba, kaut ko darīt, nav bijusi. Internetveikalos esmu redzējis, ka pārdodas zobrati bez rumbiņas, un esmu nodomājis, ka diez vai to ir iespējams nomainīt vecai rumbai.
 
vecaiss
tad tas zobrats pie tās rumbas ir uzpresēts, man viņš diezgan brīvi pa horizontāli staigā.
 
KarlisV
Nocentrē un piemetini, lai nerodas pārsteigumi uz ceļa
 
vecaiss
meklēju internetā uzraku jawamarkt bodē, ka ir ar piemetināts, skat foto. Laikam jaut tas ir variants, vienīgi, ja jāārda ārā nāksies fleksi ņemt rokās.
jawa-350-weitere-teile-kettrad354kompzinkb-680-680-1352272343.jpg
 
KarlisV
Man arī ir 354 un šī mezglu atjaunošanu veicu šogad. Par to metināšanu ieteica Raimonds, jo jaunu neiesaka pirkt -slikta kvalitāte, pats ar vairāks netirgo. Vienīgā izeja meklēt labu lietotu.
 
andris-777
neatradu kur uzprasī, nolēmu šeit. kā būs pareizi iekšā vai ārā? skatīt bildēs
img_20170217_124719.jpg img_20170217_124805.jpg img_20170217_125138.jpg img_20170217_125022.jpg
 
oilmaster
Šķīvies iet iekš ķēdes sarga.
 
andris-777
Paldies Smile
 
Gusts
vecaiss rakstīja:

meklēju internetā uzraku jawamarkt bodē, ka ir ar piemetināts, skat foto. Laikam jaut tas ir variants, vienīgi, ja jāārda ārā nāksies fleksi ņemt rokās.


Sveiki,

Arī es beidzot esmu nonācis līdz šai dilēmai...

Pirkt paviršu Čehu izpildījumu vai ... ir ideja par labu centrisku restaurētu zobratu?

Padalāties ideju vētrās...

Gusts
img_4568.jpg

ČZ 125 type 453/05
 
bargais
Ar gatavajiem zobratiem ir kā loterijā - var arī paveikties. Par restaurētajiem, droši vien, Kārlim būtu ko teikt.
 
Iet uz forumu: