Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Bagāžas pārvadāšana 638 modelim.
Retais
Sveiciens JAWA draugiem. Tā kā, pavasaris nav nekur tālu un jau sāk plānoties braucieni, paralēli tehniskajām lietām kļūst aktuāls jautājums par bagāžu. Meklēju forumā par 638 idejas, bet neko daudz neatradu. Ja piemēram vecajām JAWA vai 634 nāca kaut kādi bagažnieki, tad 638 īsti nekādu nav, vai es vismaz nemāku atrast. Redzēju, ka viens cilvēks no mūsu foruma gan bija pārtaisījis bagāžnieku no 634 un izskatījās ok, bet man nav metināmā un noteikti rokas par līkām lai tādu konstrukciju izveidotu, tāpēc gribēju lai 638 īpašnieki padalās ar idejām par bagāžas stiprināšanu uz 638. Pašam ir doma iegādāt kādu tekstila somu ko stiprināt uz beņķa un bākas somu sīkumiem. Te nu varēja pieredzējušie padalīties ar idejām kā pēc iespējas labāk ko nostiprināt uz motocikla.
 
Kaarlis
Somas var iegādāties sporta un tūrisma preču veikalos- izturīgas un ūdensnecaurlaidīgas. Bākas soma gan jāmeklē motobodēs.
 
admin
Iečeko www.louis.de, tur ir jēdzīgas tekstila somas.
 
Guntis
somas,tas viss jauki.

varbūt sāksim ar pamatu? es nesaprotu kā izveidot 638 pamatu -bagažnieku.

pārējais ir ŠTRUNTS !
 
Peteris
[quote]Guntis rakstīja:

somas,tas viss jauki.

varbūt sāksim ar pamatu? es nesaprotu kā izveidot 638 pamatu -bagažnieku.

pārējais ir ŠTRUNTS !

Varbūt der paskatīties kā tas veidots Arņa mocim !
 
Guntis
Domā ,ka neesmu redzējis?

Es te prasu par 638,ne JAWA travel.

Tur ir savādāk.

P.S. sakrāšu naudu un dzīšu pie Rozīša,citu variantu neredzu.
 
Kaarlis
Tak, apskaties manā bagažnieku sadaļā sadaļā, man tur bagāžnieka bildēm jābūt. www.jawaklubs.lv/...ead_id=777 Ņem par pamatu 360 vai 634 baģāžnieku un cep augšā.
 
Guntis
NEVAR ! paņemt par pamatu 360 vai 634,Kārli nu ko tu...
Viņi ir pilnīgi garām !

P.S. es pat nopirku MINSK bagažnieku. Gandrīz jau ir ,kā es biju sadomājis.
Traucē stulbā 638 aste.PSRS laikā man likās tā aste super djuper pret manu 638.5.
Sen esmu sapratis ka 638.5 rullē,ka ne viss ir forš ,kas liekas smuks.
 
Iet uz forumu: