Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
638 sajūgs.
Guntis
Kāds var precīzi pastāstīt,kur un kas ķerās?
Nevar būt,ka šī problēma ir risināma tikai ar kurvja maiņu no 634.

Kāpēc tā jautāju?

Konkrēti Suzuki ir gandrīz precīzi tāds pats sajūgs.UN ! pat Suzim esmu piefiksējis(ļoti ļoti reti un vāju vāju, 638 sajūga defekta iezīmi).Ja man nebūtu bijusi 638 ar sajūga -joku-,Suza iezīmei nepievērstu NEKĀDU uzmanību(reāli aŗi neliekos ne zinis).

Paskatoties netā izjauktus dzinējus,638 ir uzlikusi kaut kur kaut ko ,kas ir ideoloģiski paņemts no citu konstrukcijām.Kas citiem strādā.
 
Erix
Man tas pats..kad auksts motors, tad labaak neraut ieksaaa krustojumaa. Buutu labi, ja kaads seit pastaastiitu variantus kaa noveerst.
 
Kaarlis
Esmu izmocijies ar šo defektu un tāda īsti reāla risinājuma tam nav. Citreiz palīdz groza iekšējās daļas maiņa, citreiz, ja novīlē diluma gropes groza malām. Citreiz atliek sakomplektēt visu no dažādiem komplektiem un viss kārtībā. Bet tas viss nav uz ilgu laiku. Man ir aizdomas ka joks slēpjas disku materiālā.Virsmām beržoties sākās vibrācija un kurvis "aiziet rezonansē". Tā kā rūpnīca arī ir atteikusies no šīs konstrukcijas, pieļauju domu, ka nav tur ko atklāt jaunu Ameriku.
 
UgunsX
Var sīkāk, kas tas par defektu tāds, uz ko man gatavoties?
 
Kaarlis
Defekts sekojošs: laižot vaļā sajūgu tas atlaižas nevienmērīgi, tam seko vibrācija un kaucoša/ gaudojoša skaņa. Parasti visizteiktāk aukstam motoram.
 
Guntis
Man tas savu laik bija tikai karstam dzinējam...
 
Laacis_ar07
Varbūt tas gumijas riņkis jāizmet laukā,kurš taj groza rievā iekombinēts,,yamahai tāds nava!
 
Guntis
gumijas gredzens ir tikai mazākai grabēšanai. paskaties kas uz viņa tiek uzlikts.
metāla disks,tad slīd disks. gumijai manā uztverē maza nozīme.
 
Iet uz forumu: