Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawas tuvās un tālās gaismas
Rihards638
Nu tā. Šodien bija tā ''lielā'' diena, kad dzinu savu jawīti uz apskati. Viss tika pienācīgi pārbaudīts, viss pārlasīts. Motors iet taka prieks. Tas viss būtu ok. Bet sekoja protams gaismu pārbaude. Tur gabarīti,bremzes,pagriezieni u.t.t. Protams pārbaudīja tuvo,tālo gaismu aukstumu. Aukstums bija apmierinošs, bet....... Izbrāķēja par gaismas staru. Sad
Tāda nemaz nesot.... kaut kāda kroplīga gaisma. Tur gāja jautājumi: Vai lukturis ir mainīts?, pats stikls? bet nekā tamlīdzīga. Viss oriģināls luktura komplekts. Šijā jomā jau tur iekšā nav ko izmainīt. Kad ir tas stars, tāds ir.... spuldzi jau ar citu neiebāzīsi. Bet galu galā tāds interesants etaps.... Kāds ir ar kaut ko tamlīdzīgu sakāries? Padodam ziņu.... Wink
20150708_132939.jpg
 
Max
pastāv iespēja, ka spuldze var tādus jokus dzīt.
Autiņiem diezgan bieža parādība. Dažreiz protams pati spuldze šķībi ielikta. Smile
 
Rihards638
Nav iespējams šķībi ielikt to spuldzi. Tur jau tā lieta. Tur spuldzes sēžai ir robiņš, kur to spuldzi vienā veidā var ielikt...Wink
 
UgunsX
Pārbaudi vai spuldze pareizi ielikta! Man bija ielikta par 90 grādiem nepareizi, stars nevis horizontāls, bet vertikāls, pēc tam tumsā to ļoti labi varēja redzēt.
 
UgunsX
Var, var ielikt nepareizi, tici man Grin Un, ja var ielikt, tad visdrīzākais, ka tā arī ir noticis Grin
 
Rihards638
Sviests kaut kāds. Polša no manis tev Grin Tik tiešām spuldze nepareizā stāvoklī bija. Tieši kā teici 90 grādi. Nošmirģelē spuldzei ļipiņu nost lai var grozīt pa to sēžu. un hopc.... redz kur ir mani uguņi Grin dabuju pat vadus samainīt, jo ar tāliem spīdēja tuvie.Super... Un kāds man to nevarēja pateikt pirms skates. ?! Tad tiešām bez 1niekiem un 2iekiem būtu izgājis Wink Paldies.

P.S Pieļauju domu kad staram jāizskatās šādi.....
http://failiem.lv/g/hhhptsw#aa/20150709_001939.jpg
Labojis Rihards638 uz 09-07-2015 00:52
 
Kaarlis
Neskaties uz ceļa, skaties uz sienas. Jābūt izteiktam leņķim tuvajai gaismai.Labā puse slīpi uz augšu. Un koncentrētam kūlim pa centru tālajai gaismai.
 
morgans
Jautājums zinātājiem....pirmais lukturis ir no Jawa 638 1988.g.....otrais no 634 1980.g.. Intresanti ta tam jābūt vai kas samainīts?
rsz_img_20180901_131633.jpg rsz_img_20180901_131640.jpg
 
Laacis_ar07
2 lampa varētu būt pat no vecākas.. piem. 1974g. 634 modeļa.
 
uldens
Tam tā jābūt,vis ir pareizi,man lampa 2 ir 84 g modelim ,orģinālas.
 
Iet uz forumu: